Monthly Archives: June 2015

Kas var definēties, kā naudas avansi?

Ātrie kredīti ir naudas avansi, kas parasti tiek piedāvāti līdz 30 dienām, ko aizņēmējs saņem. Šie kredīti tiek izsniegti tikai pamatojoties uz aizņēmēja ienākumiem, kam ir neaizvietojama nozīme šo kredītu piešķiršanā. Tieši tāpēc šos kredītus reizēm dēvē arī par ātrajiem kredītiem. Ātrie kredīti ir pieejami ļoti īsā laikā, kas parasti ir mazāk nekā stunda.

Iesākumā, ar šo kredītu palīdzību Jūs varat iegūt summas no 10-500 eiro uz atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kad pienāks kredīta atmaksas diena, Jums būs jāpārskaita kredīta summa uz aizdevēja kontu kopā ar kredītam piemērotajiem procentiem. Iegūto kredīta summu Jūs var ieguldīt, lai segtu savus mājsaimniecības izdevumus, auto remontu, medicīnas izdevumus, bērnu mācību maksas, komunālos maksājumus un daudz ko citu. Summa ir pietiekama, lai tiktu galā ar dažādiem izdevumiem ātri un ērti.

Lai iegūtu šos kredītus, Jums tiem ir jāpiesakās internetā, kas ir labākā šo kredītu īpašība. Dodoties uz aizdevēja mājaslapu, Jums ir jāaizpilda vienkāršs kredīta pieteikums. Jums tiks lūgts sniegt savu vārdu, vecumu, dzīvesvietu, nodarbinātības datus, bankas konta datus, mobilo numuru un daudz ko citu. Tiklīdz Jūs aizpildāt veidlapu, Jums tā jāiesniedz aizdevēja mājaslapā un Jūs ļoti drīz uzzināsiet aizdevēja atbildi. Jūs uzreiz uzzināsiet aizdevēja atbildi un, ja Jūsu kredīts tiks apstiprināts, tā summa tiks dažu minūšu laikā ieskaitīta Jūsu bankas kontā.