Monthly Archives: November 2015

Naudas aizņemšanās

Šodien naudas aizņemšanās ir kļuvusi neticami viegla un ērta. Lielākā daļa kredītu ir ērti pieejami internetā, un Jums pat nav jāpieceļas no dīvāna vai krēsla, lai saņemtu kredīta summu savā bankas kontā. Jūs varat atrast daudz aizdevēju internetā, kas piedāvā kredītus ar pieņemamām procentu likmēm un ērtiem nosacījumiem. Aizņemšanās ir ļoti viegla un ērta. Tā ir kredītu atmaksa, kas rada lielāko daļu problēmu. Vairumā gadījumu, Jums ir nepieciešams atmaksāt visu kredīta summu no savas nākamās algas vai maksimāli trīsdesmit dienu laikā pēc kredīta piešķiršanas. Tas var ievērojami ietekmēt nākamā mēneša budžetu un finanses un radīt vēl lielākas finanšu problēmas. Ja Jūs uztraucaties par šādu scenāriju, Jūs varat izvēlēties ātros kredītus ar ilgtermiņa atmaksu. Šie kredīti ir jāatmaksā ar nelieliem ikmēneša maksājumiem, kas jāveic reizi mēnesī ilgākā termiņā, kas var ilgt līdz pat diviem gadiem. Tas ir daudz vieglāk, jo tik ļoti neietekmē Jūsu ikmēneša budžetu.

Ietaupiet naudu uz pārtiku un aizņemieties retāk

Ir daudzas priekšrocības, ko sniedz ēdienkartes plānošana, bet lielākais ieguvums ģimenei ir tas, cik daudz naudas tiek ietaupītas par pārtikas precēm un attiecīgi – kredīti tiek ņemti mazāk. Plānojot maltītes iepriekš, ir zināms, tieši tas, ko ir nepieciešams nopirkt veikalā, un netiek nopirkta pārtika, kas nav  vajadzīga. Tie varētu būt pat 25 eiro nedēļā, kas sastāda 100 eiro mēnesī. To Jūs varēsiet atcerēties, kad gribēsiet ņemt nākamo 100 eiro ātro kredītu.

Ātrie kredīti un ilgtermiņa ātrie kredīti

Ātrie kredīti, vai tie ir ilgtermiņa vai īstermiņa, neietver ķīlu, kas vēl vairāk atvieglo pieteikšanos kredītam un nepakļauj riskam Jūsu īpašumu. Aizdevēji piedāvā ērti pieejamu kredītu, bet par šīm ērtībām aizņēmējam ir jāmaksā augstāka procentu likme, it īpaši par īstermiņa kredītiem, jo to īsajā atmaksas termiņā procenti nepaspēj uzkrāties.

Dažas svarīgas ātro kredītu iezīmes

 • Tie ir īstermiņa kredīti un var tikt izmantoti izdevumu segšanai .
 • Aizņēmēji var aizņemties naudas summu no 10 līdz 1 500 un pat 3000 € atkarībā no savām vajadzībām.
 • Kredīta atmaksas termiņš ir no 1-30 dienām.
 • Kredītam nav nepieciešama ķīla.
 • Runājot par procentu likmi, ātrie kredīti piedāvā konkurētspējīgu kredīta procentu likmi sakarā ar masveida konkurenci tirgū.

Lai iegūtu ātro kredītu, katram pretendentam ir jāizpilda šie nosacījumi:

 • Aizņēmējam jābūt valsts iedzīvotājam
 • Aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam
 • Aizņēmējam ir jābūt pastāvīgam darbam ar stabiliem ienākumiem
 • Aizņēmējam ir jābūt labai kredītvēsturei
 • Aizņēmējam ir nepieciešams bankas konts.

Vivus.lv aizdevējs

VivusPieteikšanās ātrajiem kredītiem ir ļoti ātra un vienkārša. Cilvēki, kuri vēlas izmantot šo kredītu piedāvātās iespējas, var aizpildīt vienkāršu pieteikuma veidlapu internetā. Tajā aizņēmējam ir jāievada sava personīgā informācija, piemēram, ienākumu lielums, dati un bankas konta rekvizīti. Pēc pieteikuma aizpildīšanas un iesniegšanas aizņēmējs uzreiz uzzina, vai viņa pieteikums ir apstiprināts.

2015. gada SKDS veiktā pētījuma par nebanku kredītdevēju nozari dati liecina, ka Vivus.lv ir izvēle Nr. 1 starp ilgtermiņa nebanku aizdevējiem Latvijā. Tas liecina par to, ka Vivus.lv ir uzticams un uz klientu vērsts kredīta devējs. Vivus.lv piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītus. Vivus.lv ir viens no populārākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā, kas savu darbību uzsāka 2009.gadā. Šobrīd Vivus.lv pakalpojumus izmanto jau vairāk kā 200 000 klientu visā Latvijā un tie, kuri nevaino aizdevējus savās problēmās – ir vairāk kā apmierināti ar šo aizdevēju.

Dzīve nav viegla. Ikdienas, Jums nākas saskarties ar dažādām problēmām un sarežģījumiem. Šie izaicinājumi nerada nekādas problēmas tiem, kam ir pietiekami daudz līdzekļu, lai tās risinātu, bet kā ar tiem, kam nav pietiekami daudz līdzekļu līdz nākamajai algas dienai? Finanšu sarežģījumi un negaidīti izdevumi rodas laiku pa laikam, un mēģina sagraut Jūsu personīgo dzīvi un mēneša budžetu. Ir gandrīz neiespējami risināt finanšu problēmas, nebojājot mēneša budžetu. Šādos apstākļos, ātrie kredīti var sniegt Jums labāku iespēju ar konkurētspējīgu procentu likmi. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no EUR 50 līdz 1500 uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem, kurus var ļoti ātri noformēt un saņemt naudu tikai 10 minūtēs. Vivus.lv klientiem ir pieejamas plašas aizdevumu atmaksas iespējas: var atmaksāt gan internetā, gan jebkurā pasaules bankā, gan vairākās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai saņemtu aizdevumu, klientam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.

Labākais šī finansējuma aspekts ir tas, ka indivīds var ātri iegūt naudu stundas laikā pēc pieteikšanās. Ja Jūsu finanšu prasības ir nelielas, nekas nevar pārspēt šo finanšu atbalstu. Aizņēmēji var izmantot iegūto naudu daudziem mērķiem, piemēram, medicīnas rēķiniem, slimnīcas izdevumiem, kredītkaršu maksājumiem, parādu konsolidācijai, pārtikas preču rēķinam un daudz kam citam.

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek internetā. Tas ļauj klientiem ietaupīt savu laiku un naudu ceļam, dodoties uz kredītiestādes filiāli, kā arī saņemt naudu neticami ātri. Papildus katram klientam tiek izveidots unikāls profils, kas ļauj ļoti viegli apskatīt informāciju par aktuālajiem rēķiniem, aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem un citiem jaunumiem, īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Tūlītējas finanšu vajadzības var piemeklēt ikvienu jebkurā laikā un jebkurā vietā. Ir gandrīz neiespējami uzreiz atrisināt negaidītus finanšu jautājumus, īpaši, ja tie rodas mēneša vidū. Šī situācija var radīt stresu, spriedzi un finanšu nestabilitāti. Šādos apstākļos ikviens var pieteikties Vivus.lv aizdevumiem.

Ondo.lv aizdevējs

OndoĀtrajiem kredītiem var ērti pieteikties internetā. Aizņēmējam tikai jāaizpilda īss kredīta pieteikums. Tas ir jāaizpilda, ievadot patiesu personīgo un profesionālo informāciju. Un pēc informācijas pārbaudes, ja kredīts tiek apstiprināts, piešķirtā kredīta summa tiek ieskaitīta aizņēmēja kontā.

Ondo.lv ir īpaši draudzīgs nebanku kredītdevējs, kas palīdzēs ar aizdevumu tad, kad tas būs nepieciešams steidzamu un negaidītu tēriņu segšanai. Ondo.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus. Saņemt aizdevumu no Ondo.lv iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu), pēc aizdevuma pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros. Lai to saņemtu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, ne izziņa no darba vietas. Pie Ondo.lv iespējams atlikt aizdevuma atmaksu, iemaksājot katrai aizdevuma summai atbilstošu pagarināšanas maksu. Bez tam aizņemties iespējams jebkuru summu no 5 līdz 425 EUR, uz jebkuru termiņu no 1 līdz 30 dienām.

Ar šo kredītu palīdzību, Jūs varat ātri pārvarēt finansiālās problēmas ikreiz, kad Jūs ar tām saskaraties starp divām algas dienām. Turklāt, ja Jūs nevarat sniegt ķīlu kredīta saņemšanai, Jūs joprojām varat izmantot šo kredītu pakalpojumus, jo tiem nav nepieciešama ķīla. Tas ir kredīts, kas piedāvā ērtu un ātri pieejamu finansiālo atbalstu.

Ondo.lv pakalpojumu izmantošanas priekšrocības:

 • ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā;
 • operatīva aizdevuma pieteikuma izskatīšana un piešķiršana;
 • iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu;
 • zema maksa par aizdevuma izmantošanu;
 • profesionāla klientu apkalpošana.

Finanšu avārijas situācijas ir ļoti saspringtas brīdī, kad ikmēneša alga ir gandrīz iztērēta un nav pietiekami daudz naudas to risināšanai līdz nākamajai algas dienai. Šādas situācijās, kļūst diezgan grūti segt ikmēneša izdevumus un arī neparedzētus izdevumus. Lai atbrīvotos no šīs situācijas, Jūs varat pieteikties Ondo.lv ātrajiem kredītiem. Šie kredīti ir speciāli izstrādāti, lai ļautu Jums aizņemties naudu ātri un ērti. Ar šo kredītu palīdzību, Jums ir iespēja saņemt Jums nepieciešamo naudu tikai stundu pēc pieteikuma iesniegšanas.

Kas ir budžets

Budžets būtībā ir tikai rakstisks plāns, kas ietver prognozētos ienākumus un izdevumus, kurus Jūs pēc tam pielāgojat, kad saņemat rēķinus un veicat maksājumus. Iedomājieties uz brīdi, ka Jūsu ģimene ir uzņēmums; nevienam uzņēmumam neklāsies labi, ja tas nesekos līdzi ikmēneša ienākumiem un izdevumiem. Mēģiniet uztvert Jūsu ģimeni kā uzņēmumu, kura aktīviem ir jāpieaug!

Budžeta plāns var tikt bojāts, ja tiek nekontrolēti izmantotas kredītu iespējas. Ja nekas netiek darīts lietas labā, ērtības var būt kaitīgas Jūsu finanšu plāniem. Jums vajadzētu nodrošināties pret impulsīviem pirkumiem, kas ir ārpus budžeta plāna. Piestrādājiet pie slikto ieradumu likvidēšanas un Jūs varētu būt pārsteigti par to, cik daudz Jūs varat ietaupīt.

Mums visiem ir jācenšas dzīvot savu ienākumu ietvaros. Padomi par budžeta veidošanu nebūs derīgi, ja mēs nebūsim apņēmīgi mainīt savus paradumus un uzņemties atbildību par mūsu finanšu plānošanu. Plānojiet gudri, un Jūs gūsiet labus rezultātus jau pavisam drīz.

Kad runa ir par ģimenes uzturēšanu, nekas nav svarīgāks par ģimenes budžeta veidošanu, lai tas ļautu ģimenes locekļiem ne tikai izpildīt visas vajadzības, bet arī sniegtu ģimenei finansiālo drošību. Ģimenes bieži vien nonāk finansiālās grūtībās, jo tām trūkst tēriņu disciplīnas. Pat ja Jūs vēlaties dot savai ģimenei jebko, ko tie vēlas, ir jābūt robežai. Jūsu ģimenes finanšu nākotne ir atkarīga no darbībām, ko Jūs veicat tagad. Tas nav tādēļ, lai Jūs varētu izdzīvot no algas līdz algai, bet būtu arī finansiāli nodrošināti tuvāko gadu laikā.

Vienkārši padomājiet par visiem izdevumiem, ko Jūs veicat katru dienu savā mājsaimniecībā. Nosakiet aptuvenu summu, ko Jūs tērējat uzkodām vai dzērieniem; iespējams, ka tā Jūs šokēs. Parasti cilvēki īsti neapzinās to naudas summu, ko viņi tērē bezjēdzīgām lietām. Tās ir preces, bez kurām persona var iztikt. Pārtraucot nenozīmīgos tēriņus tikai dažām precēm, Jūs varat gūt labāku finanšu stāvokli.