Monthly Archives: March 2016

Kas ir kredītlīnija un ko tā dod ?

Kredītlīnija – izdevīgs un drošs veids, ja steidzami nepieciešami papildus naudas līdzekļi steidzamiem un nesteidzamiem risinājumiem. Izmantojiet pakalpojumu KREDĪTLĪNIJA – Credit24 piedāvā izdevīgus piedāvājumus gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem. Jāatgādina, ka pirmā pieteikšanās un naudas izņemšana ir pilnīgi bez maksas. Jau esošajiem klientiem nevajadzētu satraukties, jo Credit24 ir padomājis par visiem klientiem, kā rezultātā – esošiem klientiem tiek piedāvātas samērā draudzīgas izmaksas un procentu likmes.

  • Credit24 savu klientu vēlmēm un vajadzībām piedāvā ērti saņemt dažāda apmēra naudas summas sākot no 50 līdz 3000 eiro;
  • Jāuzsver, ka atkarībā no debitora maksātspējas kompānija piedāvā aizņemties sākot no 1 mēneša līdz 2 gadiem – klients pats var noteikt vēlamo kredītlīnijas atmaksas laiku;
  • Credit24 KREDĪTLĪNIJA ir paredzēta tikai tiem klientiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture, kā arī atbilstoši un stabili ikmēneša ienākumi. Izmantojot šo Credit24 pakalpojumu, nepieciešamības gadījumā Jūs varēsiet aizņemties salīdzinoši lielākus kredītus, piemēram, dzīvokļa vai mašīnas iegādei;
  • Jāuzsver, ka par Credit24 Kredītlīniju ir jāsāk atmaksāt tikai tad, kad tiek pārskaitīta naudu no Kredītlīnijas uz klienta personīgo bankas kontu. Šādā gadījumā debitoram būs jāmaksā tikai izmantotās summas apmērs – citas izmaksas netiek piemērotas.

Credit24 Kredītlīnija – piepildiet lielos dzīves plānus un ieceres

  • Svarīgi minēt, ka izmantoto kredītlīnijas summu ir jāatmaksā ar ikmēneša maksājumiem. Savukārt, aizņemoties katru nākošo summu no Kredītlīnijas – klientam tiks individuāli izveidots noteikts ikmēneša maksājums;
  • Protams, ja Jums tas ir iespējams – Kredītlīnijas izmantoto summu Jūs varat atmaksāt ātrāk un Jums nevajadzēs maksāt procentu maksājumus;
  • Ņemiet vērā, ka ja nebūsiet veicis naudas līdzekļu izmaksu vai arī Jūsu kredītlimita atlikums būs 0 – nebūs jāveic nekādi maksājumi. Jānorēķinās būs tikai tad, ja ir nenomaksāti kredīta, komisijas vai procentu maksājumi.

Kredītlīnijas sniegtie pakalpojumi un piedāvājumi ir līdzīgi kā kredītkarte – izmantojiet šo piedāvājumu, tajos dzīves momentos, kad steidzami nepieciešama nauda, piemēram, ārsta apmeklējumam.

Auto līzings līdz 72 mēnešiem

Vitacredit.lv auto līzings ir pieejams uz laika posmu līdz 72 mēnešiem. Auto līzinga noformēšanu var veikt jebkurā Vitacredit.lv auto līzinga filiālē vai piesakoties šim līzingam internetā sadaļā pie auto līzinga. Kad esat aizpildījis auto līzinga pieteikuma formu, vitacredit pārstāvji pus stundas laikā izskatīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi jau ne ilgāk kā stundas laikā par to vai jūsu auto līzinga pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Pozitīvas atbildes gadījumā vitacredit.lv auto līzinga konsultanti ar jums sazināsies un noorganizēs tikšanos, lai varētu kārtīgi izskatīt un parakstīt visus nepieciešamos dokumentus. Tad vitacredit.lv piešķirs jums aizdevumu priekš jauna auto iegādes cerot uz pozitīvu sadarbību ar saviem klientiem.

Vienīgie izdevumi šī procesa laikā ir neliela komisijas maksa, kas klientam jāsedz uzreiz, ja šī summa nav iekļauta finansējuma kopējā summā. Klients sedz visus izdevumus, kas saistīti ar automašīnas reģistrāciju CSDD, kā arī apdrošināšanu. Šie noteikumi ir šķietami pašsaprotami, taču vitacredit.lv patīk radīt skaidrību, lai klientam viss būtu vienkārši un skaidri saprotams. Citādāk vēlāk sanāk dažādas problēmas vai konfliktu situācijas, kas nav patīkami gan auto līzinga devējiem, gan arī klientiem.

Vitacredit.lv piedāvā iespēju apmaksāt auto līzingu pirms termiņa, tādējādi samazinot klientiem procentu kopsummu. Ir svarīgi zināt, ka pirms auto līzinga pieteikuma anketas aizpildīšanas, jūs varētu uzrādīt kādu izziņu no VSAA par saviem ienākumiem vai vienkārši lejupielādēt PDF failu par savu konta vēsturi 6 mēnešu laika posmā. Ja summa, ko velies aizņemties ir vienāda vai lielāka par 100 tavam mēneša algām, tad tev būs nepieciešama izziņa no VID par saviem ienākumiem.

Vitacredit.lv piedāvā saņemt auto līzingu ne tikai fiziskām personām, bet arī juridiskām personām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka auto līzings ir ļoti labs veids kā beidzot tikt pie jūsu ilgi kārotā auto, taču tās ir arī saistības un atbildība ko jūs uzņematies. Izvērtējot savu finansiālo stāvokli apdomājiet kārtīgi vai tiešām tagad jūs varat atļauties jaunu automašīnu. Varbūt tomēr ir iespēja pagaidīt, neņemt kredītu, bet iekrāt saviem spēkiem?