Monthly Archives: April 2016

Korporatīvā krājaizdevu sabiedrība

Dzelzceļnieks KS ir korporatīvā krājaizdevu sabiedrība, kas pieder Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības biedriem. Tā ir dibināt 1995. gadā. Šajā sabiedrībā ir vairāk nekā 10 tūkstoši biedru un tie arī ir vienīgie, šīs sabiedrības, klienti. Šī sabiedrība saviem klientiem piedāvā vairāk kā tikai aizdevumus, tiek sniegtas arī finanšu konsultācijas, sniegti apdrošināšanas pakalpojumi un dažādi citi, līdzīgi, pakalpojumi. Šīs biedrības misija ir sniegt saviem biedriem viegli pieejamus, efektīvus un kvalitatīvus finanšu pakalpojumus, palīdzot viņiem realizēt savas idejas un sapņus, un celtu viņu labklājību.

Šī biedrība saviem klientiem piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Biedriem ir iespējams saņemt kredītlīniju. Kredītlīnija ir jums pieejamā aizdevuma summa uz kuru piesakoties, jums nav jāizmanto visa šī naudas summa un ir jāatmaksā tikai izmantotā aizdevuma daļa. Protams ka atmaksa ir jāveic ar procentiem.

Lūk kāds ir šī aizdevēja sniegtais piedāvājums:

 • Jums ir pieejama summa līdz 200% no Jūsu vidējiem ikmēneša ienākumiem.
 • Atmaksas termiņš pieejams līdz 36 mēnešiem ar iespēju to pagarināt.
 • Procentu likme ir atkarīga no jūsu priekšrocību programmas līmeņa:

o             Standarta – 13,5% gadā

o             Bronzas – 13,0%

o             Sudraba – 12,5%

o             Zelta- 12,0% gadā

 • Procenti tiek aprēķināti tikai par iztērēto summu un izmantotu dienu skaitu, un tiek iekasēti katra kalendārā mēneša beigās.
 • Jums nav jāmaksā par aizdevuma noformēšanu.
 • Gada komisijas maksa parasti ir 9 eiro gadā.

Kredītlīnijai varat pieteikties ierodoties tuvākajā Dzelzceļnieks KS biedru apkalpošanas birojā. Līdzi jums ir jāatceras paņemt pasi vai personas apliecību. Pirms dodaties uz attiecīgo biroju, jums ir jāvēršas pie sava algas grāmatveža un jāpalūdz izziņa par jūsu ienākumiem. Ar šo izziņu, tad dodieties uz šo ofisu. Tur jums nāksies aizpildīt kredītlīnijas pieteikumu. Šis pieteikums tiks izskatīts nekavējoties. Tiks izvērtēti jūsu un jūsu ģimenes kopējie ienākumi un izdevumi. tas tiek darīts, lai labāk izvērtētu jūsu iespējas veikt sekmīgu aizdevuma apmaksu. Tāpat tiks pārbaudīta jūsu kredītu vēsture un pārējās kredītu saistības. Balstoties uz rezultātiem no jūsu ienākumu un izdevumu izvērtēšanas, kā arī ja kredītu vēsture to atļauj, jums tiks sniegta pozitīva atbilde un vajadzēs parakstīt aizdevuma līgumu.

Ferratum Bank kredītlimits

Ferratum bankFerratum bank ir uzņēmums kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas teritorijā. Šis uzņēmums darbojas Latvijā jau kopš 2007 gada. Šis uzņēmums piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Ir iespējams saņemt:

 • Īstermiņa naudas aizdevumu.
 • Patēriņa kredītu.
 • Kredītlimits.

Kredītlimits darbojas uz tā paša pamata kā kredītkartes. Jūs varat aizņemties attiecīgu naudas summu, bet jums tā nav visa, uzreiz jāsāk atmaksāt. Jūs atmaksājat tikai to aizdevuma summas daļu, kuru esat izņēmis un izlietojis. Tātad, jums var būt 1000 eiro, kurus varat izmantot pēc saviem ieskatiem, bet, ja to neizmantojat, tad nemaksājat par šo aizdevumu. Ja izlietojat 100 eiro, tad jums ir jāatmaksā šie 100 eiro un aizdevuma komisijas maksa. Šis ir lielisks veids kā aizņemties naudu, bet izmantot to tikai nepieciešamības gadījumā. Jums nav jāsāk atmaksa, ja nauda nav izlietota, līdz ar to, šis ir kā drošības spilvens kuru varat pieteikt šodien, bet izmantot kad rodas vajadzība.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlimits ir pieejama ar dažādiem noteikumiem. Summas ir pieejamas līdz 1200 eiro, jaunajiem klientiem līdz 1000 eiro. Aizdevējs piedāvā iespēju nemaksāt komisijas maksu par šo kredītlīniju. Ja atmaksājat aizdevumu pirmo 30 dienu laikā, tad atmaksājat tikai izmantoto summu. Tas attiecas uz jaunajiem klientiem. Ja atmaksājat aizdevuma summu ilgākā laika posmā, tad komisijas maksa par pirmajām 30 dienām netiek aprēķināta.

Aizņemieties ar saprātīgu saprātu un atbildīgi! Lēmuma pieņemšanas un pieteikuma laikā esiet adekvāts un izvairieties no mirkļa lēmumiem. Aizņemieties tikai tik, cik nepieciešams un tikai tad, ja nepieciešams! Jāuzsver, ka bieži vien pirms aizdevuma saņemšanas aizdevēji sniedz dažādas finanšu konsultācijas par to, kur un kā visērtāk un ātrāk kārtot visus nepieciešamos dokumentus, cik daudz laika un konkrētā cilvēka klātbūtnes nepieciešams, lai noformētu aizdevumu.

Kur gūt finanses aizdevuma atmaksai?

Kredīta naudaMums visiem ir savas iespējas un nepieciešamības kuras nosaka mūsu darbības un mūsu finansiālo stāvokli. Liela daļa cilvēku ar savām finansiālajām iespējām nespēj apmierināt vajadzības kuras nevarētu saukt par prioritārām. Šādos gadījumos cilvēki meklē iespējas palielināt savas finansiālās iespējas. Viena no iespējām kā to darīt ir paņemt kredītu. Šāda iespēja ir kļuvusi ļoti populāra un ir plaši pieejama. Kredīti ir kļuvuši par iespēju risināt negaidītas problēmas ar kurām varam saskarties kā arī iespēja kā apmierināt savas vajadzības kuras nav iekļaujamas mūsu ikdienas budžetā.

Taču, aizņemoties kredītu internetā, esam spiesti veikt tā atmaksu. Ja mūsu finanses ir ļoti ierobežotas, kredīta atmaksa var sagādāt ļoti lielas problēmas. Šādam nolūkam tiek uzsvērta atbildīga kredītu ņemšana, par to atgādina gan aizdevēji gan arī valstiskā līmenī. Ir ļoti liels Latvijas iedzīvotāju skaits kuri ir nokļuvuši aizdevuma atmaksas grūtībās.

Pirms aizņemties internetā ir jāapsver iespējas veikt kredīta atmaksu, pretējā gadījumā, jūs sev radīsiet ļoti akūtu nepieciešamību risināt jau lielākas problēmas laikā kad mainīt šo stāvokli būs ļoti grūti. Ja jums jau ir radušās problēmas ar aizdevuma atmaksu, tad ir jāmeklē iespējas kur rast nepieciešamos līdzekļus kredīta atmaksai. Svarīgi šādās situācijās ir nepadoties un neignorēt parādus. Tiem ir tendence augt ja par tiem neliekas ne zinis.

Ja ir nelielas, īslaicīgas problēmas ar kāda maksājuma veikšanu, varat vērsties pie aizdevēja un lūgt iespējas kaut kā risināt šo situāciju. Aizdevējs var piedāvāt dažādus variantus atkarībā no situācijas.

Vai iespējams strādāt un mācīties

Maks naudaiJa jādod padomi, pirmais – esi godīgs, tad dzīve un cilvēki būs godīgi pret tevi. Nekad nemelo darba devējam vai pasniedzējam par savām neizdarībām. Ja kaut ko neesi paveicis, un iemesls ir darbs vai studijas, tas ir jāpasaka. To ir grūti izdarīt, to nemāca skolā, taču iespējami agri iemāca dzīve.

Otrs padoms ir prioritāšu noteikšana. Koncentrējies uz galveno, visu pārējo pakārtojot svarīgākajam.

Trešais – iegūsti cilvēku uzticību. Apdomā, pirms apsoli. Ja zini, ka studijām nepieciešama īpaša koncentrēšanās, palūdz priekšniekam darbā brīvdienu. Tu vari pastāstīt skolotājam par naudas problēmām, ja tās tev, tavuprāt, liedz apmeklēt skolu. Ja tu būsi patiesi vajadzīgs, tev netiks liegtas mācību atlaides.

Ceturtais – ļoti svarīga ir attieksme, kādu tu izrādi citiem, bet citi sākas ar tevi pašu. Atceries, kā tu izturēsies pret sevi, tā arī citi vērsīsies tavā virzienā. Tu vari kļūt pa īstam vērtīgs, tikai pats apzinoties savu vērtību. Kāds tu esi vajadzīgs sev, tas vislabāk zināms tev.

Piektais padoms – palīdzi citiem. Pēc iespējas vairāk komunicē ar apkārtējiem, stāstot par savām dotībām un prasmēm (protams, nekļūstot lepns vai augstprātīgs). Kad būsi palīdzējis apkārtējiem, pierādīsies saites atgriezeniskums, un varēsi kādreiz lūgt viņu palīdzību.

Nauda pavisam noteikti vairojas, to ietaupot. Vairāk ietaupi un mazāk strādā. Tas var palīdzēt apvienot darbu ar mācībām. Ja kas, tad tas var palīdzēt arī apvienot mācības ar darbu. Joks. Un nu bez jokiem… Vari sākt ar ietaupīšanu, dzīvojot “zaļi” un taupot dabas resursus – elektroenerģiju un degvielu, dabasgāzi un citus kurināmā veidus. Pēc tam uzkrāto naudu liec lietā. Ir daudz veidu, kā mājas apstākļos ieekonomēt gan uz siltuma, gan apgaismojuma rēķina, rezultātā iegūstot ne vien liekus naudas līdzekļus, bet arī cilvēkam draudzīgāku telpu un vidi. Ja esi autobraucējs, par katru ietaupīto kilometru, ko noej kājām, tā vietā, lai izmantotu savu transportu, tu reāli redzi nopelnītos centus. Ar to var sākt naudas uzskaiti, kas bieži vien ir sākums uzkrājumiem un naudas vairošanai.

Kā mazliet ietaupīt naudas

Ar mūsdienu ekonomikas slikto stāvokli, mēs visi meklējam veidus, kā ietaupīt mazliet naudas. Mūsu mājsaimniecībā, mēs vēlētos ietaupīt naudu un arī palīdzēt videi. Šie padomi palīdzēs Jums paveikt abas šīs lietas.

 1. Atvienojiet jebkādas ierīces, ko Jūs šobrīd neizmantojat. Tas ietver: radio, datorus, naktslampiņas, spēļu konsoles u.c.
 2. Kad Jūs mazgājat veļu, piepildiet veļas mašīnu. Ja iespējams, pakariet savu apģērbu ārpusē vai iegādājieties iekštelpu žāvēšanas plauktu.
 3. Mēs visi mīlam trauku mazgājamo mašīnu ērtības, tomēr trauku mazgājamā mašīna var palielināt Jūsu elektrības un ūdens rēķinus. Ja iespējams, nomazgājiet traukus ar rokām.
 4. Kad runa ir par došanos uz pārtikas veikalu, vienmēr ņemiet līdzi pārtikas preču sarakstu. Kad runa ir par gaļu un plaša patēriņa precēm, iegādājieties tās, kas nav fasētas, lai ietaupītu naudu.
 5. Pārtrauciet lietot vienreizējās lietošanas produktus, piemēram, papīra dvieļus, salvetes un šķīvjus. Jā, šie produkti ir ērti, bet tie nav rentabli. Tā vietā, lai izmantotu papīra šķīvjus, iegādājieties dažus labas kvalitātes plastmasas šķīvjus.
 6. Ja Jums ir mauriņš vai dārzs, ko nepieciešams laistīt, Jums ir nepieciešams tos apliet agri no rīta vai ļoti vēlu vakarā. Vislabāk ir stādīt āra augus un krūmus, kas nav bieži jālaista.
 7. Atceliet laikraksta abonementus. Jūs varat uzzināt jaunumus internetā par brīvu. Tas ietaupīs ievērojamu naudas summu gada garumā.

Šie padomi palīdzēs Jums iesākumā, bet ir daudz citu lietu, ko Jūs varat darīt savā mājā, lai varētu likt vairāk naudas atpakaļ savā kabatā. Ar nelieliem pētījumiem un apņēmību Jūs varat sākt veikt izmaiņas jau šodien.