Monthly Archives: May 2016

Iespēja laimēt papildus naudas līdzekļus

Loterijas – lieliska iespēja laimēt papildus naudas līdzekļus un dažādas vērtīgas balvas.

Visbiežāk tieši loterija ir lielisks instruments, lai virzītu tirgū jaunu produktu, kā arī lai veicinātu esošā produkta apgrozījumu un stiprinātu klientu lojalitāti. Tieši tāpēc, gan jaunie, gan pieredzes bagātie uzņēmumi rīko dažādas izlozes, kur iespējams savā īpašumā iegūt dažādas vērtīgas balvas. Jāuzsver, ka ikvienai loterijai ir jābūt efektīvai, ar godīgiem noteikumiem un ērtai, vienkāršai reģistrācijai. Izlozei ir jārada interese, jāpiesaista potenciālie dalībnieki un jārada vēlme tajā piedalīties.

Interneta mājas lapa Loterijas.lv ir jaunu un radošu mārketinga speciālistu komanda ar pieredzi dažādu loteriju rīkošanā Latvijā un visā Baltijā. Šīs kompānijas mērķi un uzdevumi –

  • Loterijas.lv misija ir radīt un uzturēt viegli saprotamu interaktīvu vidi kā loteriju organizatoriem, tā loteriju dalībniekiem, ar nolūku popularizēt šobrīd Latvijā aktuālās loterijas un veicināt aizvien lielāku potenciālo loterijas dalībnieku piesaisti;
  • Loterijas.lv komanda nodrošina gan dalībnieku, gan rīkotāju vēlmju izpildi loterijas realizācijas procesā. Kā arī iesaka un palīdz veidot teicamu loterijas mehānismu – sākot no idejas un noteikumu izstrādes, līdz izlozei un uzvarētāju apbalvošanai.

Jāuzsver, ka efektīvas un labi organizētas loterijas galvenās priekšrocības ir dalībniekam viegli saprotama, ērta un ātra reģistrēšanās. Svarīga ir arī klientu elektroniskās datu bāzes iegūšana, kas apvienojumā ar loterijas promo lapā esošo informāciju par produktu, vai pakalpojumu. Tieši šīs lietas ir galvenās, kas piesaista daudz potenciālos pircējus, kā arī ir labs reklāmas veids ražotājam.

Ferratum.lv ātrais kredīts

Ferratum.lv izsniedz ātros kredītus personām, kurām steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem izdevumiem, kā rēķinu nomaksai vai medicīniskiem pakalpojumiem, vai neplānotiem pirkumiem, piemēram, kādai akcijas precei. Ferratum.lv akcentē savu darba ētiku, efektivitāti un profesionalitāti, izsniedzot kredītus un esot sadarbībā ar katru klientu.

Pirms izlemt, vai ātrais kredīts ir patiešām nepieciešams attiecīgajā situācijā, Ferratum.lv aicina klientus apdomāt, vai nav iespēja izmantos savus uzkrājumus vai veidot personīgos iekrājumus. Ja situācija ir steidzama, tad klientam būtu jāizanalizē sava finansiālā situācija – ienākumi, izdevumi, vai ir kādas nenomaksātas kredītsaistības.

Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurš 21 līdz 75 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis ar labu kredītvēsturi, aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām, mobilais tālrunis. Pirms aizdevuma izsniegšanas, Ferratum.lv izvērtē arī katra klienta individuālo maksātspēju un līdzšinējo līgumsaistību izpildi pēc iepriekš izveidotiem mehānismiem, kā arī vadoties pēc informācijas, ko par sevi sniedz pats klients. Kredīta piešķiršanas lēmums tiek darīts zināms caur īsziņu vai e-pastu.

Piesakoties naudas aizdevumam, vispirms ir jāaizpilda izvēlētā aizdevuma pieteikums, norādot vēlamo summu, savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilo tālruni un e-pasta adresi. Savā profilā klients var pārskatāmi redzēt sadarbības vēsturi ar Ferratum.lv un savu šī brīža situāciju par vēl atmaksājamo summu, atmaksas termiņu, līgumiem u.c. Pēc pieteikuma nosūtīšanas 24 stundu laikā ir jāveic 1 eiro centa identifikācijas maksājums, kas ļaus kompānijai drošā veidā iegūt klienta bankas konta numuru, uz kuru vēlāk pārskaitīt aizdevuma naudas summu. Pēdējais solis ir naudas saņemšana, kas notiek uz klienta bankas kontu, ja lēmums par kredīta piešķiršanu ir bijis pozitīvs. Nordea bankas, Swedbank un Citadele bankas kontu īpašniekiem nauda tiek ieskaitīta pusstundas laikā (ja pēc plkst. 20.00, tad nākamās dienas plkst. 12.00), taču citu bankas kontu īpašniekiem 3 stundu laikā (ja pēc plkst. 16.30, tad nākamās dienas plkst. 12.00).

Ferratum.lv katra klienta atmaksas iespējas izvērtē individuāli, pēc tam nosakot viņam pieejamo maksimālo aizdevuma summu. Jaunajiem klientiem ir iespēja aizņemties naudas summu no 10 līdz 350 EUR apmēram, taču jau esošajiem klientiem ir pieejams aizdevums līdz 400 EUR.Klientam nav iespēja pieteikties papildu aizdevumam.

Aizdevums ir jāatmaksā vienā maksājuma reizē. Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir 15 vai 30 dienas, taču termiņu ir iespējams pagarināt uz vēl 15 dienām (maksimāli 2 reizes) par attiecīgu pagarinājuma maksu, ja radušās aizdevuma atmaksas problēmas. Pagarinājuma gadījumā tiek noteikti vienādi ikmēneša maksājumi. Termiņa pagarināšana ir veicama klienta Ferratum.lv izveidotajā profilā, un to var darīt ne vēlāk kā 6 dienas pēc aizdevuma atmaksas termiņa beigām. Tāpat aizdevuma summu iespējams atmaksāt arī priekšlaicīgi, pirms tam sazinoties ar Ferratum.lv klientu apkalpošanas servisu.

Ferratum.lv darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 20.00, sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ferratum.lv veido nepārtrauktu izaugsmi un attīstību, lai sekmīgāk īstenotu klientu vēlmes un vajadzības. Piesakoties ātrajam kredītam, klientam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, reģistrācija nav sarežģīta vai apgrūtinoša. Ferratum.lv domā par klienta ērtībām, tādēļ ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, kā arī pirmais aizdevums tiek piešķirts bez maksas. Jebkurā brīdī klients var griezties ar saviem jautājumiem un neskaidrībām klientu apkalpošanas servisā. Ferratum.lv nodrošina operatīvu klientu atbalstu un veicina ilgstošu abpusēju sadarbību starp klientiem un aizdevēju.

Ieradumi, kas ieved mūs parādsaistībās

Kredīta naudaIr dažādi ieradumi, kas var jūs novest pie parādsaistībām. Viens no vissvarīgākajiem un bīstamākajiem ieradumiem ir izšķērdība. Var teikt, ka tā ir jūsu rakstura īpašība vai kas cits, bet to var pieskaitīt arī ieradumiem. Ja jūs ļaujat sev izšķiest naudu nepadomājot par sekām, tad tas kļūst par ieradumu. Pat, ja kādā brīdī jums ir pietiekoši līdzekļi, lai to nejustu, pierodot var ļoti ātri nokļūt parādos. Izšķērdība var izpausties ļoti dažādos veidos. Jūs varat tiešā veidā izniekot naudu, varat arī to darīt daudz sīkāk. Izlietojot liekus līdzekļus tādos izdevumos, kuri nav nepieciešami vai var tikt ierobežoti. Arī iegādājoties pārtiku varat būt izšķērdīgs. Dodoties uz veikalu un piepērkot pilnu ledusskapi, var nākties daļu produktu izmest, jo tos neizmantojat. Šādi izdevumi var būt pat salīdzinoši nelieli, bet kopsummā un ilgāka laika posmā tie var atstāt graujošu iespaidu uz jūsu budžetu.

Arī izklaides var būt finansiāli neizdevīgs un bīstams ieradums. Pierodot doties uz klubiem un tērējot lielu naudu ir viegli nonākt līdz situācijai kad ir jāņem kredīti. Šādas situācijas ir diezgan viegli novērst, varat izklaidēties retāk vai citos veidos. Arī citas izklaides, ne tikai piektdienas vakars klubā, var radīt sarežģījumus. Ik pa laikam izklaidēties arī ar lielāku līdzekļu izmantošanu nav nekas slikts, tas pat būtu ieteicams, bet pastāvīgi to darot jūs veidojat ieradumu. Un no ieradumiem ir grūti atteikties.

Katram no mums ir savi ieradumi kas prasa lielāku līdzekļu daudzumu kā mēs varētu vēlēties. Bet ar ieradumiem var cīnīties, tas ir grūti, bet to var darīt. Būtu svarīgi saprast kad kaut kas sāk kļūt par ieradumu un apdomāt vai tas būs pietiekoši droši jūsu finansēm.

Ļoti bīstams ieradums ir kredīti. Īpaši ātrie kredīti var radīt šādu situāciju kad kredīts tiek ņemts atkal un atkal. Iespējams tas dotajā brīdī nesagādā problēmas. Jūsu ienākumi ir pietiekoši, vienkārši ir situācijas kad aizņematies papildus. Tomēr pastāvīgi aizņemoties veidojas maldīga drošības sajūta un aizņemšanās kļūst par pavisam ierastu lietu. Šādā gadījumā var ļoti ātri nonākt situācijā kad ir jāsāk uztraukties, jo sāk veidoties problēmas ar aizdevumu atmaksu. Tas notiek tāpēc, ka aizņemšanās ir tik ierasta, ka varat īpaši nedomājot paņemt vēl vienu un vēl vienu kredītu, bet beigās jums jau ir jāatdod vairāki kredīti vienlaicīgi.