Monthly Archives: June 2016

Kredīti internetā – kā neapjukt plašajā piedāvājumā?

Katram dzīvē var pienākt situācija, kad vajadzīgas papildu finanses – tādos brīžos viens risinājumiem ir ātrie kredīti, ko var ērti saņemt internetā.

Lai arī vispopulārākie ir īstermiņa ātrie aizdevumi, pie nebanku kredītu sniedzējiem pieejami visdažādākie aizdevumu veidi. Galvenais ir saprast, kurš variants atbilst tieši Tavai situācijai.

Īstermiņa ātrie kredīti

Kredīta nauda

Tos mēdz dēvēt arī par aizdevumu līdz algai, jo var palīdzēt brīžos, kad steidzami nepieciešams, piemēram, samaksāt telefona rēķinu, bet alga gaidāma pēc dažām dienām. Šie ātrie aizdevumi:

  • Ir ar salīdzinoši īsu termiņu. Visbiežāk šāds ātrais kredīts internetā pieejams uz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā pieejama atmaksas termiņa pagarināšana, taču tas ir maksas pakalpojums;
  • Nereti jaunajiem klientiem tiek izsniegti bez maksas. Bezprocentu ātrais kredīts internetā, kas pieejams daudzu aizdevēju jaunajiem klientiem, paredz, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme – pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Šādi ātrie kredīti izdevīgi vien tad, ja esi pilnīgi drošs, ka spēsi aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Aizdevumi lielākiem plāniem

Kad finanses vajadzīgas lielāku ieceru īstenošanai, noderēs ilgtermiņa aizdevums. Tas pieejams lielākā apmērā un uz ilgāku laika posmuNoformējot šādu aizdevumu, svarīgi izvērtēt plānoto ikmēneša maksājumu – vai tas ir samērojams ar ienākumu līmeni. Pretējā gadījumā var rasties sarežģījumi ar kredīta atmaksu. Bet, ja vien zini, ka aizdevumu noteiktajā laikā un apmērā spēsi atmaksāt, tas ir ērtākais veids, kā saņemt naudu, piemēram, jauna sadzīves tehnikas iegādei.

Citi kredītu veidi

Internetā ir arī citas aizņemšanās iespējas, piemēram:

  • SMS kredīti – tie pieejami sākot ar otro aizņemšanās reizi, kad kredītņēmējam jau ir izveidots lietotāja profils pie konkrētā aizdevēja. Aizdevumu var noformēt ar vienas īsziņas palīdzību;
  • Kredītlīnija – salīdzinoši jauns piedāvājums, taču guvis milzu popularitāti. Tā būtībā ir kā virtuāla kredītkarte, no kuras var izņemt naudu iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros;
  • Kredīti pret ķīlu – iespēja saņemt liela apmēra aizdevumu, to galvojot ar īpašumu, piemēram, automašīnu;
  • Auto līzings – internetā ir iespējams noformēt arī kredītu, kas palīdzēs nopirkt sapņu auto.
Kā atrast drošu kredītu Tavām vajadzībām?

Vispirms svarīgi izvērtēt, kāda apmēra aizdevums nepieciešams. Tāpat svarīgi arī salīdzināt vairākus piedāvājumus, pievēršot uzmanību tādiem faktoriem kā pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš, procentu likme, kredīta piešķiršanas laiks un citiem.

Tāpat pirms kredīta noformēšanas būtiski:
  • Izlasīt visus līguma noteikumus;
  • Pārliecināties, ka konkrētajam aizdevējam ir derīga licence ātro kredītu izsniegšanai;
  • Iepazīties ar citu kredītņēmēju atsauksmēm

Ja esi drošs par savu izvēli, atliek pieteikties kredītam. Kredīta noformēšanas process un saņemšanas kārtība atkarīga no izvēlētā aizdevuma veida un kredītdevēja.

Aizņemies pārdomāti, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Vivus.lv ātrais kredīts

Vivus.lv ir ātro kredītu aizdevējs, kas piedāvā aizņemties no 50 līdz 1500 EUR, atmaksājot naudu no 1 līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā izdevīgu, ātru un drošu aizņemšanos. Kompānija akcentē savas izdevīgās procentu likmes, ātro aizdevuma izsniegšanu – vien 10 minūšu laikā, un klienta personas datu un saistību informācijas konfidencialitāti, kas tiek izmantota tikai aizdevumu piešķiršanai. Katram klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits, izskatot viņa atbilstību Vivus.lv kritērijiem. Vivus.lv ir pazīstams kā ērtākais aizdevums Latvijā.

Pirms aizdevuma pieteikšanas kompānija uzsver, ka katram klientam būtu jāizvērtē sava nepieciešamība pēc aizdevuma, spēja to atmaksāt laikus un jāizanalizē sava personīgā finansiālā situācija.

Saņemt ātro kredītu var jebkurš 20 līdz 75 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis, kuram ir stabili un regulāri ikmēneša ienākumi, nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Sliktu kredīta vēsturi klients nevar apiet – attiecīgā situācijā Vivus.lv neizsniedz aizdevumu, jo tiek pārkāptas kompānijas prasības. Tāpat viens cilvēks var noformēt tikai 1 kredīta aizdevumu, taču klientam ir iespēja palielināt sava aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros.

Lai saņemtu ātro kredītu, klientam ir jāreģistrējas Vivus.lv mājaslapā un jānoformē savs aizdevums – jāizvēlas summa un termiņš. Tad klientam savs profils ir jāapstiprina, pārskaitot 1 eiro centu uz Vivus kontu, lai droši ļautu kompānijai uzzināt sava konta numuru. Pēc individuāla online profila izveides katrs aizņēmējs var iepazīties ar aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem, saņemt informāciju par aktuālajiem rēķiniem, kā arī uzzināt jaunākos piedāvājumus un atlaides.  Pēdējais solis ir naudas saņemšana, kas notiek dažu minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma izvērtēšanas. Vivus saviem klientiem paziņo par aizdevuma piešķiršanu, sūtot īsziņu ar apstiprinājumu, tad uz klienta bankas kontu nekavējoties tiek pārskaitīts naudas aizdevums. Pārskaitījuma ātrums atkarīgs no klienta bankas – Swedbank, Citadele bankas, Nordea bankas, DNB bankas un Norvik bankas kontu īpašnieki naudu kontā saņem 10 minūšu laikā, bet citu banku īpašniekiem process var aizņemt līdz pat 3 dienām. Pieteikšanās aizdevumam ir iespējama jebkurā diennakts laikā, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00.

Ikmēneša maksājumus var veikt internetbankā vai jebkuras bankas filiālē. Vēl to var darīt Latvijas Pasta nodaļās, kā arī Narvesen kioskos, uzrādot Vivus.lv  izdrukāto rēķinu. Pastāv divas iespējas, kā atmaksāt naudas aizdevumu. Viens no variantiem ir naudas atmaksāšanā termiņa beigās vai priekšlaicīgi. Katru mēnesi laikus veicot maksājumus, termiņa beigās visa naudas summa tiek atmaksāta, bet, lai atmaksātu visu aizdevumu ātrāk, klientam savā profilā jānoskaidro atlikusī summa, tā jāpārskaita, tādā veidā slēdzot aizdevumu. Otra opcija ir aizdevuma termiņa pagarināšana, ja radušies apstākļi, kas apgrūtina atmaksas procesu laicīgi. Pagarināšanu var veikt uz papildus 30 dienām, iemaksājot atbilstošu maksu par šo pakalpojumu.

Vivus.lv piedāvā ērtu aizdevuma pieteikšanu un saņemšanu – process ir ātrs, to var veikt, neizejot no mājām, nav nepieciešami lieki dokumenti un komplicētas darbības. Klientiem ir iespēja konsultēties, zvanot uz klientu apkalpošanas līniju, pagarināt atmaksu, saņemt izdevīgas procentu likmes. Katrs klients var kontrolēt aizdevuma gaitu, redzēt savā profilā rēķinus, aizdevuma grafiku, līguma noteikumus. Vivus.lv uzsver savu pakalpojumu uzticamību un drošību, piedāvā katram klientam plašas aizdevuma saņemšanas un atgriešanas iespējas, īpašas akcijas, atlaides un piedāvājumus. Vivus.lv diversitāte un elastība, kā arī kompānijas atklātā valoda, vēlme veidot ilgtermiņa attiecības, darba kvalitāte un darbošanās klientu interesēs piesaista arvien vairāk klientu.

Kredītlīnija jau kabatā?

KredītsKad esat saņēmis kredītlīniju, jums ir iespējams saņemt un izmantot nepieciešamo naudu pēc saviem ieskatiem. Lai saņemtu nepieciešamo naudas summu, jums ir vairāki iespējamie veidi. Varat zvanīt aizdevējam, nosaukt savu vārdu, uzvārdu, paroli un vēlamo naudas summu, un pieteikt naudas pārskaitījumu uz jūsu bankas kontu. Jūs varat izmantot arī iespēju saņemt šo naudu caur savu lietotāja profilu aizdevēja mājas lapā. Šeit varat pieteikt vēlamās naudas summas pārskaitījumu uz savu kontu. varat arī izņemt skaidru naudu biedrības birojos.

Kredītlīnijas atmaksa notiek divos veidos. Katru mēnesi no jūsu algas uz jūsu kredītlīnijas tiks ieskaitīti naudas līdzekļi 3% apmērā no jums piešķirtā kredītlīnijas limita. Kredītlīnijas kontu jūs varat papildināt arī veicot maksājumus no sava bankas konta. Jāatceras, ka jums ir jāveic vismaz minimāli maksājumi ik mēnesi. Atmaksas summa sastādīs pamatsummu un procentus par kredītlīnijas apkalpošanu un uzturēšanu.

Pieņemot lēmumu aizņemties kredītlīniju esiet prātīgi un apdomājiet šo lēmumu. Ir ļoti viegli aizņemties, bet pēc tam ir jārēķinās ar šī aizdevuma atmaksu un tas var būt daudz sarežģītāk. Kredītlīnija sniedz iespēju izmantot līdzekļus dažādiem mērķiem, pārliecinieties, lai jūs tos izmantotu atbildīgi.