Monthly Archives: December 2016

Kas ir attiecība (ratio)?

Katrā Bittorent trakerī ir attiecība (Ratio), kas parāda lejupielādēto un augšupielādēto daudzumu. Princips ir vienkāršs, jo vairāk būsi augšupielādējis, jo labāka būs tava attiecība. Tas nozīmē, ka ratio ir attiecība, ko veido augšupielādētais daudzums pret lejupielādēto daudzumu.

Kāpēc tā ir nepieciešama?

Ratio jeb attiecība ir nepieciešama, lai trakera administrācija varētu izkontrolēt, cik lietotājs ir aktīvs vai neaktīvs. Katrs lietotājs var redzēt savu attiecību ielogojoties savā lietotāja profilā.

Kā uzlabot savu ratio?

Lejupielādētos failus nedzēst un dalīt ar citiem lietotājiem. Tas ir vienkāršākais veids, kā uzlabot savu ratio. Jo vairāk un ilgāk lejupielādētie faili tiks dalīti, jo labāka būs attiecība (ratio). Otrs variants ir ziedot konkrētajam bittorent trakeriem, jo parasti ziedotāji saņem dāvana GB, kas pieskaitās pie augšupielādes. Tas savukārt uzlabot attiecību jeb ratio.

Kas vēl jāzina par attiecību

Atsevišķiem torrentiem ir norādīts aplīts zelta krāsā. Tas nozīmē, ka torrents attiecību uz slikto pusi neizmainīs un pat uzlabos. Ja torrentam ir zelts, tad lejupielādes daudzums pie profila statistikas neskaitās, skaitās tikai augšupielādes daudzums. Tas nozīmē, ka ar zelta torrentiem, Jums ir iespēja ātrāk uzlabot savu personīgo ratio. Zelta torrentus izvēlas administrācija pēc saviem ieskatiem. Ir novērtos, ka zelta torrenti tiek piešķirti lielu izmēru failiem.

DVDRip

DVDRip norāda, kādā kvalitātē būs skatās video – filmas vai seriāls. DVDRip nodrošina labas kvalitātes filmas.

Cik zināms, tad filmas tiek nokopētas no oficiāli izdota DVD. Parasti ir pieejami pirms DVD ir nopērkams veikalos. Parasti izplata SVCD vai DivX/XviD formātā.

Tā ir normāla kvalitāte. Protams, ka ir pieejamas daudz kvalitatīvākas kvalitātes, bet šī ir pietiekama, lai video materiāla baudīšana būtu pilnīga!

BDRip

BDRip ir augstas kvalitātes formāts, kas nodrošinās pilnīgu baudu skatoties filmas. Cik zināms, tad BDRip tapis no Blue-Ray diska, kas kodēts un samazināts līdz DVD diska izmēram.

BDRip ir augsta kvalitāte!

BDRip filmas nodrošinās lielisku baudu!

Ātrais kredīts nelielam auto remontam

Maks naudaiAutomašīna daudziem no mums ir ļoti svarīga. Tā ir ne tikai pārvietošanās līdzeklis, bet arī darba instruments, izklaides nodrošinātājs, ikdienas instruments kurš tiek izmantos mūsu dzīves atvieglošanai. Gadījumos kad rodas kādas tehniskas problēmas, mēs varam nonākt izmisumā, jo ne vienmēr mums ir nauda remonta veikšanai.

Gadījumos kad  ir nepieciešamas kāds neliels remonts jūsu automašīnai, lieliska iespēja kā rast līdzekļus tā veikšanai ir ātrais kredīts. Protams, ja remonts ir apjomīgāks, ātrais kredīts var nebūt īpaši piemērots, galu galā, šis kredīts būs jāatmaksā jau mēneša laikā. ja aizņematies 400 Eiro, no nākamās algas to visu atmaksāt var būt pagrūti, bet 150 vai 200 Eiro lielu kredītu atmaksāt varētu būt iespējams. Šeit viss, protams, ir atkarīgs no jūsu iespējām un vajadzībām.

Lieliski būtu tad, ja jums būtu nepieciešama tikai neliela daļa no remonta izmaksām, ja varat aizņemties tikai daļu, tad arī atmaksājot kredītu jums nenāksies tā iespringt domājot kur ietaupīt un tamlīdzīgi.

Kredīts ir riskants, tas var radīt lielākas problēmas ka tas atrisina, bet tas nenozīmē ka tas ir slikts. Jūs šajā situācijā esat noteicēji vai tas ir vai nav nepieciešams. Ja aizņematies, tad jūs uzņematies šos riskus, jūs tos apzināties un esat gatavi sadzīvot ar sekām.

20 eiro

Kopumā, ātrais kredīts var būt ļoti noderīgs šādā situācijā, bet tikai tad, ja esat rūpīgi apsvēruši visus šī lēmuma aspektus. Ja automašīna nav tik nepieciešama jūsu ikdienā, tad labāk būtu atlikt remontu nevis aizņemties kredītu. Taču, ja auto ir nepieciešams, lai jūs varētu pelnīt, lai varētu strādāt, tad, protams, jums ir jāmeklē labākā un ātrākā iespēja ka apmaksāt šo remontu, lai nerastos papildus zaudējumi. Ir daudzi citi kredīti kuri var palīdzēt šādās situācijās, bet ja nepieciešama tiešām neliela naudas summa, tad ātrais kredīts būs izdevīgāks. Turklāt, ne visi aizdevēji piedāvā aizņemties nelielas summas, ja vajag 150 Eiro, tad ātrais kredīts var būt vienīgais kas to piedāvā, jo aizņemties vairāk tikai tāpēc ka tad var atmaksāt kredītu gada laikā nebūtu īpaši prātīgi. Protams, viss ir atkarīgs no jūsu iespējām.

Tēriņi, kuriem vajadzētu krāt naudu jau iepriekš

Kredīta nauda

Mūsu dzīvē mēdz gadīties dažādas situācijas. Katra no šīm situācijām var prasīt atšķirīgu risinājumu un pieeju. Neizbēgami, mūs sagaida tēriņi kas var būt plānoti un neplānoti. Šādās situācijās mēs varam izmantot līdzekļus no saviem ienākumiem, varam izmantot savus iekrājumus vai varam aizņemties.

Izvēle, ko darīt šajā situācijā ir jūsu pārziņā, jo ir tieši atkarīga no jūsu iespējām un apstākļiem. Taču ir tādi tēriņi, kuru veikšanai būtu ieteicams veidot iekrājumus jau iepriekš. Šie tēriņi nav neparedzēti. Tie ir tādi izdevumu par kuru tuvošanos esat informēts jau pietiekoši ātri, lai spētu piekoriģēt savas finanses, lai rastu iespēju iekrāt nepieciešamos līdzekļus.

Būtu ļoti gari uzskaitīt visu šos tēriņus, jo tādu ir ļoti daudz, bet lūk būs daži piemēri kad būtu jāveido iekrājumi:

  • Skolas sākšanās.
  • Automašīnas tehniskā apskate.
  • Svētki un jubilejas.
  • Lieli pirkumi.

Šie ir tikai daži piemēri, jo jebkuri izdevumi par kuru tuvošanos jūs zināt, prasītos pēc iekrājumu veidošanas. Piemēram, ja jums ir skolas vecuma bērns, tad jūs jau pavasarī esat informēts par to, ka septembrī nāksies pirkt jaunas grāmatas un skolas piederumus. Jums ir visas iespējas jau laicīgi sagatavoties šiem izdevumiem, lai nerastos nepieciešamība pēc kredītiem.

Tāpat, ja jums ir automašīna, jūs jau iepriekš zināt, ka būs jādodas uz tehnisko apskati un, iespējams, pirms tam nāksies veikt nelielu remontu. Arī šādām izmaksām jūs varat sagatavoties laicīgi.

Ja jūs plānojat veikt kādu lielāku pirkumu, tad jums ir iespēja izvēlēties ka to darīt. Jūs varat uzņemties kredītsaistības šī pirkuma veikšanai vai jūs varat atlikt pa kādai noteiktai naudas summiņai un veikt pirkumu kad esat sakrājuši nepieciešamo. Šādi, protams, pirkums var nedaudz aizkavēties, bet jums nav jāuzņemas nekādas papildus saistības un riski, turklāt šādā veidā ir iespējams ietaupīt līdzekļus kurus būtu samaksājuši procentos par aizdevumu.

Dažādi izdevumi ir paredzami un jūsu interesēs būtu tiem gatavoties, lai nevajadzētu uzņemties papildus saistības.  Neparedzēti izdevumi ir nedaudz citādi, jo šiem jūs nevarat sagatavoties, bet ja jums ir izveidoti iekrājumi, arī šie izdevumi nesagādā liekas problēmas. Iekrājumu veidošana ir nozīmīgs faktors jūsu finansiālās stabilitātes un neatkarības veidošanā.