Monthly Archives: April 2017

Kas ir DC++

DC++ ir failu apmaiņas platforma, kas līdzinās torrentiem. Šī platforma bija ļoti populāra ilgāku laika posmu, bet ir atkritusi aizmugurējā plānā daudzo citu iespēju dēļ. Šī ir atvērtā pirmkoda programma kas paredzēta Windows lietotājiem.

DC++ piedāvā iespēju lejupielādēt ļoti lielu daudzumu dažādu failu un programmu ar ko dalās citi šīs platformas lietotāji. Šeit ir ļoti plaši pieejama mūzika, filmas un citi faili kurus iespējams lejupielādēt ļoti ātri un ērti.

Tāpat kā torrentos, arī šeit ir svarīgi tas, lai būtu cilvēki kas ar šiem failiem dalās, jo viss failu piedāvājums nāk no citiem lietotajiem.

Šeit ir pieejami gan legāli lejupielādējami faili gan arī ar autortiesībām aizsargāts materiāls, kas nozīmē ka ir iespējams iegūt lielu failu daudzumu nelikumīgi, par to nemaksājot attiecīgo samaksu.

DC++ ļauj ātri un ērti lejupielādēt failus no visas pasaules, jo lietotāji nav ierobežoti kādai valstij vai reģionam. Tas nozīmē ka pievienojoties kādam ”hubam”, mēs varam būt saistīti ar cilvēkiem otrā pasaules malā un lejupielādēt, piemēram, viņu mīļākās dziesmas, protams, ja to vēlamies.

Šī programma bija ļoti populāra laikā, kad torrentu lietojums vēl nebija tik plaši izplatīts un, lai arī tās popularitāte ir sarukusi, tā turpina būt ļoti pieprasīta un daudz lietota visā pasaulē. Internets mums ir devis daudz un DC++ ir lieliska iespēja ko internets ir ienesis mūsu ikdienā.