Monthly Archives: February 2019

Citādāks patēriņa kredīts 2019

Dzīve ir neparedzama, un tā var mainīties jebkurā brīdī – saplīst automašīna vai ledusskapis, pēkšņi jādodas pie ārsta vai jāpērk zāles. Šādas situācijas parasti ir saistītas  ar augstu stresa līmeni un spiedienu, jo to nokārtošanai ir nepieciešami naudas līdzekļi un parasti tie ir nepieciešami ļoti ātri.  Ja Tava finansiālā situācija līdz tam ir bijusi laba un Tu esi varējis veidot uzkrājumus, negaidīti tēriņi Tavu ikdienu neietekmēs tik ļoti, tomēr bieži gadās tā, ka papildus naudas līdzekļus nav iespējams iegūt nekavējoties. Tieši šādās situācijās Tev var palīdzēt patēriņa kredīts.

Aizdevums līdz 3000 eiro 30 minūtēs!

SMS kredīts

Pirms pieņemat lēmumu ar kuru kreditoru sadarbosieties, pārliecinieties par tās kredīta izsniegšanas nosacījumiem. Svarīgi, lai esat pilngadīga persona un Latvijas pilsonis. Ja Jūs esat sasniedzis tikai astoņpadsmit gadu vecumu, pārliecinieties, vai konkrētā kredīt kompānija izsniedz kredītus no 18, vai no 21 gada vecuma, jo arī tāds vecuma slieksnis ir daudziem kreditoriem, kaut tas ir pret Latvijas likumdošanu. Taču arī šos kreditorus var saprast, jo astoņpadsmit gadu vecs jaunietis vēl nav pabeidzis vidējo izglītību, tātad studē, nepelna un finansiāli ir atkarīgs no saviem vecākiem, līdz ar to jaunietis patiesībā nekādu atbildību nevar uzņemties, jo viņam nav regulāru un stabilu ienākumu. Lai saņemtu kredītu, Latvijā vecuma grupa ir no 18-65/70 gadiem. Jums noteikti jābūt pastāvīgiem ienākumiem un labai kredīt vēsturei.

Aizdevējs saviem klientiem piedāvā:

 • Mazo aizdevumu – līdz 100, 150, 300 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
 • Lielo aizdevumu – no 1000 līdz 3000, 5000, 10 000 eiro ar atmaksas termiņu no 1 līdz 48 mēnešiem;
 • Aizņemoties pirmo reizi, Tev būs pieejams aizdevums ar maksimālo summu 10 000 eiro. Tad, kad būsi atdevis pirmo aizdevumu, nākamo varēsi saņemt jau, kad nepieciešams.

Kā pareizi sīdot (seed) augšupielādētos torrentus

Vispopulārākā kļūda jaunajiem augšupielādētājiem ir tā, ka viņi neaptver sava interneta pieslēgums iespējas un ierobežojumus. Nav pārāk grūti iemācīties kā, ko un cik ilgi sīdot, bet, lai būtu vēl vieglāk, es šeit uzskaitīšu pāris punktus, katram veiksmīgam augšupielādētājam. Atcerieties, ka šī sadaļa ir tikai ieteikums un jūs protams varat darīt kā pašam patīk, bet ir diezgan liela iespējamība, ka jūs drīz tiksiet pazemināts amatā. Tātad jums jāievēro, ka:

Failu izmēri:

 • Ja jūsu interneta ātrums ir zem 2,0 mbps, tad neaugšuplādēt failus, kas lielāki par 2000 MB
 • Ja jūsu interneta ātrums ir zem 1,5 mbps, tad neaugšuplādēt failus, kas lielāki par 700 MB
 • Ja jūsu interneta ātrums ir zem 1,0 mbps, tad neaugšuplādēt failus, kas lielāki par 100 MB
 • Ja jūsu interneta pieslēguma ātrums ir lielāks, tad jūs droši varat augšuplādēt cik lielu failu jūs gribat.

Sīdošanas ilgums:

 • Failus pāri 3500 MB, jāsīdo vismaz vienu nedēļu vai līdz brīdim, kad ir parādījušies vismaz 5 citi sīderi
 • Failus līdz 3500 MB ir jāsīdo vismaz 5 dienas vai līdz brīdim, kad parādījušies vismaz 5 citi sīderi
 • Failus līdz 1000 MB ir jāsīdo vismaz 4 dienas vai līdz brīdim, kad parādījušies vismaz 5 citi sīderi
 • Failus līdz 500 MB ir jāsīdo vismaz 3 dienas vai līdz brīdim, kad parādījušies vismaz 5 citi sīderi
 • Failus līdz 100 MB ir jāsīdo vismaz 2 dienas vai līdz brīdim, kad parādījušies vismaz 5 citi sīderi
 • Failus līdz 10 MB ir jāsīdo vismaz dienu vai līdz brīdim, kad parādījušies vismaz 10 citi sīderi

Kādus failus vislabāk likt

 • Vislabāk ir likt jaunus failus, jeb tā saukto 0 day produktu. Tas nozīmē lieciet failus, ne vecākus par vienu nedēļu.
 • Mazās programmas, spēles utt. (Līdz 20 MB) nelikt vecākas par 3 dienām. Tas tā ir tāpēc, ka lielākoties tām jau būs iznākuši papildinājumi, uzlabojumi un atjauninājumi. Labāk sameklējiet tos.
 • Varat likt vecas spēles, filmas vai programmas, bet vispirms kārtīgi izpētiet DC++. Ja DC++ ir atrodami mazāk kā 5 soursi šim failam, tad jūs to varat ielikt.
 • Nekad neliec tādus failus (it īpaši tas attiecas uz spēlēm), kuriem ir kādas neapejamas, vēl neuzlauztas aizsardzības sistēmas (piem. starforce CD-Check). Neliec arī RAR arhīvus, kuriem ir parole, lai tos atvērtu, ja tev šī parole nav zināma! Tas ne vien graus tavu reputāciju, bet arī var draudēt ar warnu, pazemināšanu amatā vai sliktākajā gadījumā pat ar banu.

Cerams, ka noderēja!