Auto līzings līdz 72 mēnešiem

Vitacredit.lv auto līzings ir pieejams uz laika posmu līdz 72 mēnešiem. Auto līzinga noformēšanu var veikt jebkurā Vitacredit.lv auto līzinga filiālē vai piesakoties šim līzingam internetā sadaļā pie auto līzinga. Kad esat aizpildījis auto līzinga pieteikuma formu, vitacredit pārstāvji pus stundas laikā izskatīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi jau ne ilgāk kā stundas laikā par to vai jūsu auto līzinga pieteikums ir apstiprināts vai noraidīts. Pozitīvas atbildes gadījumā vitacredit.lv auto līzinga konsultanti ar jums sazināsies un noorganizēs tikšanos, lai varētu kārtīgi izskatīt un parakstīt visus nepieciešamos dokumentus. Tad vitacredit.lv piešķirs jums aizdevumu priekš jauna auto iegādes cerot uz pozitīvu sadarbību ar saviem klientiem.

Vienīgie izdevumi šī procesa laikā ir neliela komisijas maksa, kas klientam jāsedz uzreiz, ja šī summa nav iekļauta finansējuma kopējā summā. Klients sedz visus izdevumus, kas saistīti ar automašīnas reģistrāciju CSDD, kā arī apdrošināšanu. Šie noteikumi ir šķietami pašsaprotami, taču vitacredit.lv patīk radīt skaidrību, lai klientam viss būtu vienkārši un skaidri saprotams. Citādāk vēlāk sanāk dažādas problēmas vai konfliktu situācijas, kas nav patīkami gan auto līzinga devējiem, gan arī klientiem.

Vitacredit.lv piedāvā iespēju apmaksāt auto līzingu pirms termiņa, tādējādi samazinot klientiem procentu kopsummu. Ir svarīgi zināt, ka pirms auto līzinga pieteikuma anketas aizpildīšanas, jūs varētu uzrādīt kādu izziņu no VSAA par saviem ienākumiem vai vienkārši lejupielādēt PDF failu par savu konta vēsturi 6 mēnešu laika posmā. Ja summa, ko velies aizņemties ir vienāda vai lielāka par 100 tavam mēneša algām, tad tev būs nepieciešama izziņa no VID par saviem ienākumiem.

Vitacredit.lv piedāvā saņemt auto līzingu ne tikai fiziskām personām, bet arī juridiskām personām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka auto līzings ir ļoti labs veids kā beidzot tikt pie jūsu ilgi kārotā auto, taču tās ir arī saistības un atbildība ko jūs uzņematies. Izvērtējot savu finansiālo stāvokli apdomājiet kārtīgi vai tiešām tagad jūs varat atļauties jaunu automašīnu. Varbūt tomēr ir iespēja pagaidīt, neņemt kredītu, bet iekrāt saviem spēkiem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.