Citādāks patēriņa kredīts 2019

Dzīve ir neparedzama, un tā var mainīties jebkurā brīdī – saplīst automašīna vai ledusskapis, pēkšņi jādodas pie ārsta vai jāpērk zāles. Šādas situācijas parasti ir saistītas  ar augstu stresa līmeni un spiedienu, jo to nokārtošanai ir nepieciešami naudas līdzekļi un parasti tie ir nepieciešami ļoti ātri.  Ja Tava finansiālā situācija līdz tam ir bijusi laba un Tu esi varējis veidot uzkrājumus, negaidīti tēriņi Tavu ikdienu neietekmēs tik ļoti, tomēr bieži gadās tā, ka papildus naudas līdzekļus nav iespējams iegūt nekavējoties. Tieši šādās situācijās Tev var palīdzēt patēriņa kredīts.

Aizdevums līdz 3000 eiro 30 minūtēs!

SMS kredīts

Pirms pieņemat lēmumu ar kuru kreditoru sadarbosieties, pārliecinieties par tās kredīta izsniegšanas nosacījumiem. Svarīgi, lai esat pilngadīga persona un Latvijas pilsonis. Ja Jūs esat sasniedzis tikai astoņpadsmit gadu vecumu, pārliecinieties, vai konkrētā kredīt kompānija izsniedz kredītus no 18, vai no 21 gada vecuma, jo arī tāds vecuma slieksnis ir daudziem kreditoriem, kaut tas ir pret Latvijas likumdošanu. Taču arī šos kreditorus var saprast, jo astoņpadsmit gadu vecs jaunietis vēl nav pabeidzis vidējo izglītību, tātad studē, nepelna un finansiāli ir atkarīgs no saviem vecākiem, līdz ar to jaunietis patiesībā nekādu atbildību nevar uzņemties, jo viņam nav regulāru un stabilu ienākumu. Lai saņemtu kredītu, Latvijā vecuma grupa ir no 18-65/70 gadiem. Jums noteikti jābūt pastāvīgiem ienākumiem un labai kredīt vēsturei.

Aizdevējs saviem klientiem piedāvā:

  • Mazo aizdevumu – līdz 100, 150, 300 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem;
  • Lielo aizdevumu – no 1000 līdz 3000, 5000, 10 000 eiro ar atmaksas termiņu no 1 līdz 48 mēnešiem;
  • Aizņemoties pirmo reizi, Tev būs pieejams aizdevums ar maksimālo summu 10 000 eiro. Tad, kad būsi atdevis pirmo aizdevumu, nākamo varēsi saņemt jau, kad nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.