Fano in torrentu trakeris

FANO IN ir bittorrent trakeris ar vienu no lielākajām filmu, mūzikas un citu failu bāzēm Latviešu valodā un latviešu produktiem. Fano in ir torrentu trakeris, kurš piedāvā torrentus Latviešu valodā un Latviešu torrentus. Vienmēr ir bijis liels jautājums, cik tas ir legāli, bet tā nav mūsu kompetence. Fano in bittorrent trakera atklāšana bija 2005. Gadā.

Fano in reģistrācija

Reģistrācija iekš fano jeb Fano in reģistrācija nav nemaz tik vienkārša, jo tā nav pieejama kuram katram interesantam. Fano in ir privāts torrentu trakeris un vajag piereģistrēties, lai būtu pilna pieeja failiem. Fano in reģistrācija ir iespējama tikai ar ielūgumiem, ko var saņemt no administrācijas vai lietotājiem.

Kā reģistrēties Fano IN

Kāpēc nav tik vienkārši reģistrēties Fano in trakerī? Tas ir ļoti, ļoti populārs Latviski runājošo vidū, jo ir lejupielādējami daudz faili Latviešu valodā. Trakerī ir 54000 lietotāju limits (70000 ar ielūgumiem). Tas arī izskaidro, kāpēc standarta reģistrācija trakerī ir slēgta, bet pieejama tikai ar ielūgumiem.

Katram lietotājam tiek piešķirts personīgais konts Fano in trakerī. Zināms, ka daļa lietotāju ar laiku pārstāj lietot šādus trakerus vai laika trūkuma dēļ – lieto ļoti reti. Iemesli var būt dažādi. Labā ziņa jauniem lietotājiem ir tāda, ka vecie jeb neaktīvie konti ar laiku tiek dzēsti. Precīzi, kuri ir neaktīvi 42 dienas. Tas paver jaunas iespējas jauniem interesentiem piekļūt lielajai failu bāzei Latviešu valodā!

Kur saņemt ielūgumu Fano in trakerim

Kopējā situācija nemaz nav tik slikta, kā varētu likties, jo ir pieejami neskaitāmi forumi, kur palūgt pēc ielūguma Fano in. Pēc ielūgumiem variet jautāt tepat komentāros, jo fano in administratori noteikti lasa šo rakstu. Kontaktos gan nerakstiet, jo mēs neesam saistīti ar fano un mums nav pieejami ielūgumi. Mēs jaunākās filmas skatāmies kinoteātrī.

Kas ir BitTorrent?

BitTorrent ir viena no daudzajām failu apmaiņas sistēmām, kura darbojas P2P tīklā. Programma ļauj lejupielādēt materiālus ātrāk un ērtāk. Tā ir populāra programma, lai lejupielādētu vajadzīgo failu ātrāk, ērtāk un drošāk.

Kas ir Fano IN

Kā jau tika minēts, FANO IN ir bittorrent trakeris. Fano atgādina, ka nevienu failu netur uz sava servera. Tā ir tikai parasta mājas lapa, kura dod iespēju saviem lietotājiem dalīties ar saviem personīgiem failiem vai failiem, kurus drīkst dalīt. Mājas lapas (fano in) īpašnieki nevar tikt saukti pie atbildības par to, ko lietotāji raksta vai dara. Tā minēts mājas lapā. Un pats svarīgākais, ka Fano ir minēts, ka lietotāji paši ir atbildīgi par darbībām trakerī. Tas nozīmē, ka katrs pats atbild par to, ko piedāvā dalīt citiem lietotājiem.