Ferratum Bank aizdevējs

Ferratum bankFerratum Group ir starptautiska mikrokredītu kompānija. 2005. gadā Ferratum bija pirmā kompānija, kura sāka izmantot mobilās tehnoloģijas kreditēšanā Eiropā, kas ļauj ikvienam klientam viegli un ērti noformēt īstermiņa aizņēmumu, aizsūtot vienkārši īsziņu. Pašlaik Ferratum Group darbojas finanšu jomā 22 valstīs un lepojas ar to, ka apkalpo vairāk nekā 1 500 000 klientu. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 300 profesionāļu. Ferratum Bank Latvijā darbojas kopš 2007. gada un kopš tā laika piedāvā pakalpojumus Latvijas iedzīvotājiem. “Vairāk nekā nauda” ir Ferratum Group biznesa pamats. Uzņēmums piedāvā vieglu un ērtu pieteikšanās veidu, ātrus pakalpojumus un konfidencialitāti – vienmēr un katram klientam visā pasaulē. Klienti gūst labumu no drošības un profesionalitātes, ko sniedz Ferratum Bank, kā arī izbauda ātrumu, vienkāršību un atvērtību, ko sniedz uzņēmuma vienkāršie pakalpojumi. Vairumā gadījumu aizdevums tiek izsniegts dažu minūšu laikā, izvairoties no daudzām nevajadzīgām birokrātiskām prasībām.

Jums var būt nepieciešams finansējums jebkādiem mērķiem, piemēram, lai segtu negaidītus izdevumus un rēķinus, piemēram, segtu medicīnas rēķinus vai iegādātos zāles. Šādās situācijās, finanšu palīdzība Jums ir nepieciešama uzreiz, neejot cauri parastajam kredītu apstiprināšanas un piešķiršanas procesam, kas var aizņemt vairākas dienas. Šī iemesla dēļ, Jums ir jāpiesakās ātrajiem kredītiem, kas ir viens no vispiemērotākajiem finansējuma avotiem šādās situācijās. Jūs varat saņemt kredītu bez jebkādas piepūles jau stundas laikā.

Ferratum Bank vīzija ir kļūt par vadošo mobilo banku. Ferratum Bank komandai ir skaidra vīzija par turpmāko attīstību un uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Jorma Jokela, Ferratum dibinātājs un ģenerāldirektors, saka: „Mēs virzām savas idejas uz jauninājumiem, un mums ir ambicioza izaugsmes stratēģija. Mūsu vīzija ir kļūt par pasaules līderi īstermiņa aizdevumu pakalpojumu sniegšanā. Mēs uzskatām, ka Ferratum Bank produkti un pakalpojumi ir nepieciešami un var palīdzēt neskaitāmiem klientiem daudzās valstīs.”

Lielākā daļa cilvēku izvēlas ātros kredītus, lai parūpētos par steidzamām finansiālajām prasībām. Ferratum aizdevējiem nav daudz prasību kredīta piešķiršanai, bet viņš pārliecināsies, ka Jūs esat pilngadīgs, Jums ir aktīvs bankas konts, stabila kredītvēsture un stabili ienākumi, kas apliecina Jūsu spēju laicīgi atmaksāt kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.