Ferratum Bank kredītlimits

Ferratum bankFerratum bank ir uzņēmums kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas teritorijā. Šis uzņēmums darbojas Latvijā jau kopš 2007 gada. Šis uzņēmums piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Ir iespējams saņemt:

  • Īstermiņa naudas aizdevumu.
  • Patēriņa kredītu.
  • Kredītlimits.

Kredītlimits darbojas uz tā paša pamata kā kredītkartes. Jūs varat aizņemties attiecīgu naudas summu, bet jums tā nav visa, uzreiz jāsāk atmaksāt. Jūs atmaksājat tikai to aizdevuma summas daļu, kuru esat izņēmis un izlietojis. Tātad, jums var būt 1000 eiro, kurus varat izmantot pēc saviem ieskatiem, bet, ja to neizmantojat, tad nemaksājat par šo aizdevumu. Ja izlietojat 100 eiro, tad jums ir jāatmaksā šie 100 eiro un aizdevuma komisijas maksa. Šis ir lielisks veids kā aizņemties naudu, bet izmantot to tikai nepieciešamības gadījumā. Jums nav jāsāk atmaksa, ja nauda nav izlietota, līdz ar to, šis ir kā drošības spilvens kuru varat pieteikt šodien, bet izmantot kad rodas vajadzība.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlimits ir pieejama ar dažādiem noteikumiem. Summas ir pieejamas līdz 1200 eiro, jaunajiem klientiem līdz 1000 eiro. Aizdevējs piedāvā iespēju nemaksāt komisijas maksu par šo kredītlīniju. Ja atmaksājat aizdevumu pirmo 30 dienu laikā, tad atmaksājat tikai izmantoto summu. Tas attiecas uz jaunajiem klientiem. Ja atmaksājat aizdevuma summu ilgākā laika posmā, tad komisijas maksa par pirmajām 30 dienām netiek aprēķināta.

Aizņemieties ar saprātīgu saprātu un atbildīgi! Lēmuma pieņemšanas un pieteikuma laikā esiet adekvāts un izvairieties no mirkļa lēmumiem. Aizņemieties tikai tik, cik nepieciešams un tikai tad, ja nepieciešams! Jāuzsver, ka bieži vien pirms aizdevuma saņemšanas aizdevēji sniedz dažādas finanšu konsultācijas par to, kur un kā visērtāk un ātrāk kārtot visus nepieciešamos dokumentus, cik daudz laika un konkrētā cilvēka klātbūtnes nepieciešams, lai noformētu aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.