Ferratum.lv ātrais kredīts

Ferratum.lv izsniedz ātros kredītus personām, kurām steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem izdevumiem, kā rēķinu nomaksai vai medicīniskiem pakalpojumiem, vai neplānotiem pirkumiem, piemēram, kādai akcijas precei. Ferratum.lv akcentē savu darba ētiku, efektivitāti un profesionalitāti, izsniedzot kredītus un esot sadarbībā ar katru klientu.

Pirms izlemt, vai ātrais kredīts ir patiešām nepieciešams attiecīgajā situācijā, Ferratum.lv aicina klientus apdomāt, vai nav iespēja izmantos savus uzkrājumus vai veidot personīgos iekrājumus. Ja situācija ir steidzama, tad klientam būtu jāizanalizē sava finansiālā situācija – ienākumi, izdevumi, vai ir kādas nenomaksātas kredītsaistības.

Pieteikties ātrajam kredītam var jebkurš 21 līdz 75 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis ar labu kredītvēsturi, aktīvu bankas kontu kādā no Latvijas bankām, mobilais tālrunis. Pirms aizdevuma izsniegšanas, Ferratum.lv izvērtē arī katra klienta individuālo maksātspēju un līdzšinējo līgumsaistību izpildi pēc iepriekš izveidotiem mehānismiem, kā arī vadoties pēc informācijas, ko par sevi sniedz pats klients. Kredīta piešķiršanas lēmums tiek darīts zināms caur īsziņu vai e-pastu.

Piesakoties naudas aizdevumam, vispirms ir jāaizpilda izvēlētā aizdevuma pieteikums, norādot vēlamo summu, savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilo tālruni un e-pasta adresi. Savā profilā klients var pārskatāmi redzēt sadarbības vēsturi ar Ferratum.lv un savu šī brīža situāciju par vēl atmaksājamo summu, atmaksas termiņu, līgumiem u.c. Pēc pieteikuma nosūtīšanas 24 stundu laikā ir jāveic 1 eiro centa identifikācijas maksājums, kas ļaus kompānijai drošā veidā iegūt klienta bankas konta numuru, uz kuru vēlāk pārskaitīt aizdevuma naudas summu. Pēdējais solis ir naudas saņemšana, kas notiek uz klienta bankas kontu, ja lēmums par kredīta piešķiršanu ir bijis pozitīvs. Nordea bankas, Swedbank un Citadele bankas kontu īpašniekiem nauda tiek ieskaitīta pusstundas laikā (ja pēc plkst. 20.00, tad nākamās dienas plkst. 12.00), taču citu bankas kontu īpašniekiem 3 stundu laikā (ja pēc plkst. 16.30, tad nākamās dienas plkst. 12.00).

Ferratum.lv katra klienta atmaksas iespējas izvērtē individuāli, pēc tam nosakot viņam pieejamo maksimālo aizdevuma summu. Jaunajiem klientiem ir iespēja aizņemties naudas summu no 10 līdz 350 EUR apmēram, taču jau esošajiem klientiem ir pieejams aizdevums līdz 400 EUR.Klientam nav iespēja pieteikties papildu aizdevumam.

Aizdevums ir jāatmaksā vienā maksājuma reizē. Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir 15 vai 30 dienas, taču termiņu ir iespējams pagarināt uz vēl 15 dienām (maksimāli 2 reizes) par attiecīgu pagarinājuma maksu, ja radušās aizdevuma atmaksas problēmas. Pagarinājuma gadījumā tiek noteikti vienādi ikmēneša maksājumi. Termiņa pagarināšana ir veicama klienta Ferratum.lv izveidotajā profilā, un to var darīt ne vēlāk kā 6 dienas pēc aizdevuma atmaksas termiņa beigām. Tāpat aizdevuma summu iespējams atmaksāt arī priekšlaicīgi, pirms tam sazinoties ar Ferratum.lv klientu apkalpošanas servisu.

Ferratum.lv darba laiks darba dienās ir no plkst. 8.00 līdz 20.00, sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, bet svētdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Ferratum.lv veido nepārtrauktu izaugsmi un attīstību, lai sekmīgāk īstenotu klientu vēlmes un vajadzības. Piesakoties ātrajam kredītam, klientam nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, reģistrācija nav sarežģīta vai apgrūtinoša. Ferratum.lv domā par klienta ērtībām, tādēļ ir iespēja pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, kā arī pirmais aizdevums tiek piešķirts bez maksas. Jebkurā brīdī klients var griezties ar saviem jautājumiem un neskaidrībām klientu apkalpošanas servisā. Ferratum.lv nodrošina operatīvu klientu atbalstu un veicina ilgstošu abpusēju sadarbību starp klientiem un aizdevēju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.