Iespēja laimēt papildus naudas līdzekļus

Loterijas – lieliska iespēja laimēt papildus naudas līdzekļus un dažādas vērtīgas balvas.

Visbiežāk tieši loterija ir lielisks instruments, lai virzītu tirgū jaunu produktu, kā arī lai veicinātu esošā produkta apgrozījumu un stiprinātu klientu lojalitāti. Tieši tāpēc, gan jaunie, gan pieredzes bagātie uzņēmumi rīko dažādas izlozes, kur iespējams savā īpašumā iegūt dažādas vērtīgas balvas. Jāuzsver, ka ikvienai loterijai ir jābūt efektīvai, ar godīgiem noteikumiem un ērtai, vienkāršai reģistrācijai. Izlozei ir jārada interese, jāpiesaista potenciālie dalībnieki un jārada vēlme tajā piedalīties.

Interneta mājas lapa Loterijas.lv ir jaunu un radošu mārketinga speciālistu komanda ar pieredzi dažādu loteriju rīkošanā Latvijā un visā Baltijā. Šīs kompānijas mērķi un uzdevumi –

  • Loterijas.lv misija ir radīt un uzturēt viegli saprotamu interaktīvu vidi kā loteriju organizatoriem, tā loteriju dalībniekiem, ar nolūku popularizēt šobrīd Latvijā aktuālās loterijas un veicināt aizvien lielāku potenciālo loterijas dalībnieku piesaisti;
  • Loterijas.lv komanda nodrošina gan dalībnieku, gan rīkotāju vēlmju izpildi loterijas realizācijas procesā. Kā arī iesaka un palīdz veidot teicamu loterijas mehānismu – sākot no idejas un noteikumu izstrādes, līdz izlozei un uzvarētāju apbalvošanai.

Jāuzsver, ka efektīvas un labi organizētas loterijas galvenās priekšrocības ir dalībniekam viegli saprotama, ērta un ātra reģistrēšanās. Svarīga ir arī klientu elektroniskās datu bāzes iegūšana, kas apvienojumā ar loterijas promo lapā esošo informāciju par produktu, vai pakalpojumu. Tieši šīs lietas ir galvenās, kas piesaista daudz potenciālos pircējus, kā arī ir labs reklāmas veids ražotājam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.