Īstermiņa aizdevums neparedzētām situācijām

Ja steidzami nepieciešamas papildu finanses neparedzētiem izdevumiem, bet iekrājumu nav, var noderēt ātrie kredīti. Tie kalpo kā īstermiņa risinājums situācijās, kad steidzami vajadzīga nauda.

Tomēr, pirms noformēt ātro aizdevumu, prātīgi saprast, kas īsti ir ātrie aizdevumi un kā tos noformēt.

Ātrais kredīts internetā

Maks naudai

Īstermiņa ātrie kredīti ir aizdevuma veids, ko izsniedz nebankukredītdevēji. Visbiežāk tie pieejami fiziskām personām, turklāt ātrais kredīts internetā pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Aizdevumam pieteikties var ar interneta starpniecību vien dažu minūšu laikā.

Tas pieejams salīdzinoši nelielā apmērā – visbiežāk maksimālā aizdevuma summa nepārsniedz dažus simtus eiro. Atmaksas termiņš – parasti trīsdesmit dienas.

Domājot par dažādām vajadzībām, kredītņēmēju piedāvājumā arī ātrie aizdevumi uz ilgāku laika posmu – tie paredzēti lielāku plānu īstenošanai.

Lai ātrais kredīts internetā būtu pieejams, jāveic dažas darbības:

  • Jāizvēlas piemērotākais aizdevējs;
  • Jāizvērtē, kāda ir vēlamā kredīta summa;
  • Jāreģistrējas izvēlētā aizdevēja interneta vietnē, sniedzot visu vajadzīgo informāciju;
  • Uz kredītdevēja bankas kontu jāpārskaita reģistrācijas maksa. Visbiežāk tā ir viens eiro cents.

Kad tas paveikts un pieteikums nosūtīts, jāgaida aizdevēja lēmums. Izskatot pieteikumu, kredītdevējs vērtē līdzšinējās kredītsaistības un ienākumu līmeni, kā arī citus aspektus – piemēram, Tavu atbilstību vecuma ierobežojumam.

Ja lēmums par kredīta piešķiršanu būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz – dažu minūšu laikā. Jāpiebilst, ka naudas saņemšanas ātrums lielā mērā atkarīgs no bankas darbības – pārskaitījums būs visātrākais tad, ja tas notiks vienas bankas ietvaros. Tātad – ja naudu vēlies saņemt pēc iespējas ātrāk, pārliecinies, ka Tavs un aizdevēja konts ir vienā bankā.

Kā aizņemties izdevīgi?

Ikviens kredītņēmējs vēlas, lai noformētais ātrais kredīts internetā būtu pēc iespējas izdevīgāks. Tādēļ:

  • Pievērs uzmanību aizdevuma procentu likmei. Tas ir svarīgākais faktors, kas parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums;
  • Uzzini, kādas būs aizdevuma kopējās izmaksas. Pārbaudi, kāda ir maksa par kredīta noformēšanu, kā arī, cik nāksies pārmaksāt procentos. Pievērs uzmanību arī faktam, ka liela daļa aizdevēju piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tas gan attiecas tikai uz uzņēmuma jaunajiem klientiem;
  • Iepazīsties ar visiem līguma noteikumiem. Rūpīgi izlasi visus līguma nosacījumus, lai vēlāk nerastos nevajadzīgi pārsteigumi;
  • Izvēlies tādu atmaksas termiņu, kas ļaus bez problēmām atmaksāt kredītu. Samēro savas vēlmes ar iespējām un neaizņemies vairāk, kā spēsi atdot noteiktajā laikā;
  • Pārliecinies, vai aizdevumu var atmaksāt pirms noteiktā termiņa beigām. Ja vari kredītu atmaksāt pirms noteiktā termiņa beigām, dari to! Tā Tu ietaupīsi procentos aprēķināto summu, jo tie tiek aprēķināti tikai par kredīta izmantošanas laiku.

Ātrie aizdevumi – labi risinājumi steidzamās situācijās, ja vien aizņemsies atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.