Kā mazliet ietaupīt naudas

Ar mūsdienu ekonomikas slikto stāvokli, mēs visi meklējam veidus, kā ietaupīt mazliet naudas. Mūsu mājsaimniecībā, mēs vēlētos ietaupīt naudu un arī palīdzēt videi. Šie padomi palīdzēs Jums paveikt abas šīs lietas.

  1. Atvienojiet jebkādas ierīces, ko Jūs šobrīd neizmantojat. Tas ietver: radio, datorus, naktslampiņas, spēļu konsoles u.c.
  2. Kad Jūs mazgājat veļu, piepildiet veļas mašīnu. Ja iespējams, pakariet savu apģērbu ārpusē vai iegādājieties iekštelpu žāvēšanas plauktu.
  3. Mēs visi mīlam trauku mazgājamo mašīnu ērtības, tomēr trauku mazgājamā mašīna var palielināt Jūsu elektrības un ūdens rēķinus. Ja iespējams, nomazgājiet traukus ar rokām.
  4. Kad runa ir par došanos uz pārtikas veikalu, vienmēr ņemiet līdzi pārtikas preču sarakstu. Kad runa ir par gaļu un plaša patēriņa precēm, iegādājieties tās, kas nav fasētas, lai ietaupītu naudu.
  5. Pārtrauciet lietot vienreizējās lietošanas produktus, piemēram, papīra dvieļus, salvetes un šķīvjus. Jā, šie produkti ir ērti, bet tie nav rentabli. Tā vietā, lai izmantotu papīra šķīvjus, iegādājieties dažus labas kvalitātes plastmasas šķīvjus.
  6. Ja Jums ir mauriņš vai dārzs, ko nepieciešams laistīt, Jums ir nepieciešams tos apliet agri no rīta vai ļoti vēlu vakarā. Vislabāk ir stādīt āra augus un krūmus, kas nav bieži jālaista.
  7. Atceliet laikraksta abonementus. Jūs varat uzzināt jaunumus internetā par brīvu. Tas ietaupīs ievērojamu naudas summu gada garumā.

Šie padomi palīdzēs Jums iesākumā, bet ir daudz citu lietu, ko Jūs varat darīt savā mājā, lai varētu likt vairāk naudas atpakaļ savā kabatā. Ar nelieliem pētījumiem un apņēmību Jūs varat sākt veikt izmaiņas jau šodien.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.