Kā tas darbojas?

Aizpildot vienkāršu kredīta pieteikuma veidlapu, ikviens var pieteikties šiem kredītiem aizdevēja mājaslapā. Piesakoties internetam, to ir iespējams izdarīt jebkurā diennakts laikā no savām mājām. Lielākā daļa aizdevēju ļauj aizņēmējiem pieteikties kredītam 24 stundas diennaktī.

Ātro kredītu priekšrocības

Šie finanšu pakalpojumi sniedz vairākas priekšrocības aizņēmējiem, piemēram:

Ātru pieteikšanās procesu

Kad tiek saņemta Jūsu sniegtā informācija, aizdevējs uzreiz pārbauda sniegto informāciju un apstiprina kredītu. Jūs precīzi zināt, cik Jums būs jāmaksā par kredītu. Aizdevējs vienkārši pārbauda Jūsu ienākumus, lai zinātu, vai Jūs varat laicīgi atmaksāt kredītu.

Piešķirtā nauda tiek ieskaitīta tieši Jūsu kontā

Tiklīdz aizdevējs ir pārskatījis un apstiprinājis Jūsu iesniegto pieteikumu, Jūs saņemat naudu tieši savā bankas kontā stundas laikā.

Droši un privāti

Aizdevēji izmanto šifrētu tehnoloģiju, lai nodrošinātu aizņēmēju sniegtās informācijas drošību.

Bez procentiem

Pirmais kredīts tiek izsniegts bez procentiem. Atmaksājiet tik, cik aizņēmāties. Atmaksājiet laikā, jo kavēšana nozīmēs augstus soda procentus un kredītvēstures problēmas!

Kredīta saņemšanai, Jums ir jāsniedz informācija par sevi, saviem ienākumiem un dzīvesvietu. Kad Jūsu sniegtā informācija tiek pārbaudīta, Jūs uzreiz uzzināt, vai Jūsu pieteikums ir apstiprināts. Aizdevēji nosūtīs Jums nepieciešamo naudas summu uz kontu, pēc kredīta pieteikuma apstiprināšanas. Kredīta atmaksa ir tikpat vienkārša. Kredīta atmaksas dienā Jums ir jāpārskaita kopējā kredīta summa ar tai piemērotajiem procentiem uz aizdevēja kontu un viss. Pirmā kredīta gadījumā – būs jāpārskaita tikai tā summa, kuru aizņēmāties!

Tomēr, ja Jūs nespējat laicīgi veikt kredīta atmaksu, Jūs varat pagarināt kredīta atmaksas termiņu, piemaksājot aizdevējam papildus summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.