Kāpēc tiek atteikts kredīts?

Šeit ir daži iemesli, kuru dēļ aizņēmējam var tikt atteikta ātrā kredīta piešķiršana.

Atteikumu iemesli, no kā būtu jāizvairās:

  1. Bezdarbs: Aizdevēji neizvērtēs tos kandidātus, kuriem nav pastāvīga darba. Šie pakalpojumi ir domāti tikai nodarbinātiem aizņēmējiem. Cilvēki, kam nav darba, nevar iegūt šos līdzekļus, jo viņiem nav spējas tos atmaksāt. Ja Jums ir pensija, pabalsts vai citi ienākumi, tad Jums pastāv reāla iespēja saņemt ātro kredītu, jo galvenā prasība ir ienākumi, kuri dod signālu, ka aizņēmējs ir maksātspējīgs.
  2. Slikta kredītvēsture: Tas ir signāls aizdevējam, ka Jums ir bijušas problēmas iepriekš. Ar sliktu kredītvēsturi ir ļoti grūtu saņemt kredītu.
  3. Nav konts: Privātpersonas, kam nav bankas konta, var saskarties ar kredīta atteikumu. Tas ir tāpēc, ka bankas konts dod iespēju saņemt naudu.
  4. Zemi ikmēneša ienākumi: Cilvēki, kas pelna ļoti maz, nevar izmantot šos pakalpojumus, jo tas parāda aizņēmēja nespēju veikt savlaicīgu kredīta atmaksu. Aizdevēji arī vēlas pārliecināties par savu ieguldīto naudu, tādēļ viņi nepiešķir kredītus aizņēmējiem ar ļoti zemiem ienākumiem.
  5. Lieli parādi: Pretendentiem, kam ir citi iepriekšēji augsti parādi var saņemt kredīta atteikumu, jo tas liecina, ka aizņēmējs nespēj uzturēt viņa / viņas finanšu dzīvi un nevar veikt savlaicīgu kredītu atmaksu.
  6. Maldinoša informācija pieteikumā: Ir daži cilvēki, kas sniedz nepatiesu informāciju, lai iegūtu apstiprinājumu, bet viņi aizmirst, ka aizdevējs pārbauda šo informāciju.

Šie ir daži iemesli, kādēļ Jūsu kredīta pieteikums var tikt noraidīts. Bet, ja tie nav Jūsu iemesli, Jūs varat sazināties ar aizdevēju un lūgt informāciju par noraidījumu. Ja viens ātro kredītu aizdevējs noraida pieteikumu, tad tas nenozīmē, ka tā darīs visi ātro kredītu aizdevēji!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.