Korporatīvā krājaizdevu sabiedrība

Dzelzceļnieks KS ir korporatīvā krājaizdevu sabiedrība, kas pieder Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības biedriem. Tā ir dibināt 1995. gadā. Šajā sabiedrībā ir vairāk nekā 10 tūkstoši biedru un tie arī ir vienīgie, šīs sabiedrības, klienti. Šī sabiedrība saviem klientiem piedāvā vairāk kā tikai aizdevumus, tiek sniegtas arī finanšu konsultācijas, sniegti apdrošināšanas pakalpojumi un dažādi citi, līdzīgi, pakalpojumi. Šīs biedrības misija ir sniegt saviem biedriem viegli pieejamus, efektīvus un kvalitatīvus finanšu pakalpojumus, palīdzot viņiem realizēt savas idejas un sapņus, un celtu viņu labklājību.

Šī biedrība saviem klientiem piedāvā vairākus aizdevumu veidus. Biedriem ir iespējams saņemt kredītlīniju. Kredītlīnija ir jums pieejamā aizdevuma summa uz kuru piesakoties, jums nav jāizmanto visa šī naudas summa un ir jāatmaksā tikai izmantotā aizdevuma daļa. Protams ka atmaksa ir jāveic ar procentiem.

Lūk kāds ir šī aizdevēja sniegtais piedāvājums:

  • Jums ir pieejama summa līdz 200% no Jūsu vidējiem ikmēneša ienākumiem.
  • Atmaksas termiņš pieejams līdz 36 mēnešiem ar iespēju to pagarināt.
  • Procentu likme ir atkarīga no jūsu priekšrocību programmas līmeņa:

o             Standarta – 13,5% gadā

o             Bronzas – 13,0%

o             Sudraba – 12,5%

o             Zelta- 12,0% gadā

  • Procenti tiek aprēķināti tikai par iztērēto summu un izmantotu dienu skaitu, un tiek iekasēti katra kalendārā mēneša beigās.
  • Jums nav jāmaksā par aizdevuma noformēšanu.
  • Gada komisijas maksa parasti ir 9 eiro gadā.

Kredītlīnijai varat pieteikties ierodoties tuvākajā Dzelzceļnieks KS biedru apkalpošanas birojā. Līdzi jums ir jāatceras paņemt pasi vai personas apliecību. Pirms dodaties uz attiecīgo biroju, jums ir jāvēršas pie sava algas grāmatveža un jāpalūdz izziņa par jūsu ienākumiem. Ar šo izziņu, tad dodieties uz šo ofisu. Tur jums nāksies aizpildīt kredītlīnijas pieteikumu. Šis pieteikums tiks izskatīts nekavējoties. Tiks izvērtēti jūsu un jūsu ģimenes kopējie ienākumi un izdevumi. tas tiek darīts, lai labāk izvērtētu jūsu iespējas veikt sekmīgu aizdevuma apmaksu. Tāpat tiks pārbaudīta jūsu kredītu vēsture un pārējās kredītu saistības. Balstoties uz rezultātiem no jūsu ienākumu un izdevumu izvērtēšanas, kā arī ja kredītu vēsture to atļauj, jums tiks sniegta pozitīva atbilde un vajadzēs parakstīt aizdevuma līgumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.