Kredīti internetā – kā neapjukt plašajā piedāvājumā?

Katram dzīvē var pienākt situācija, kad vajadzīgas papildu finanses – tādos brīžos viens risinājumiem ir ātrie kredīti, ko var ērti saņemt internetā.

Lai arī vispopulārākie ir īstermiņa ātrie aizdevumi, pie nebanku kredītu sniedzējiem pieejami visdažādākie aizdevumu veidi. Galvenais ir saprast, kurš variants atbilst tieši Tavai situācijai.

Īstermiņa ātrie kredīti

Kredīta nauda

Tos mēdz dēvēt arī par aizdevumu līdz algai, jo var palīdzēt brīžos, kad steidzami nepieciešams, piemēram, samaksāt telefona rēķinu, bet alga gaidāma pēc dažām dienām. Šie ātrie aizdevumi:

  • Ir ar salīdzinoši īsu termiņu. Visbiežāk šāds ātrais kredīts internetā pieejams uz 30 dienām. Nepieciešamības gadījumā pieejama atmaksas termiņa pagarināšana, taču tas ir maksas pakalpojums;
  • Nereti jaunajiem klientiem tiek izsniegti bez maksas. Bezprocentu ātrais kredīts internetā, kas pieejams daudzu aizdevēju jaunajiem klientiem, paredz, ka aizdevumam netiek piemērota procentu likme – pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatdod tikai tik, cik aizņēmies.

Šādi ātrie kredīti izdevīgi vien tad, ja esi pilnīgi drošs, ka spēsi aizdevumu atmaksāt noteiktajā laika posmā.

Aizdevumi lielākiem plāniem

Kad finanses vajadzīgas lielāku ieceru īstenošanai, noderēs ilgtermiņa aizdevums. Tas pieejams lielākā apmērā un uz ilgāku laika posmuNoformējot šādu aizdevumu, svarīgi izvērtēt plānoto ikmēneša maksājumu – vai tas ir samērojams ar ienākumu līmeni. Pretējā gadījumā var rasties sarežģījumi ar kredīta atmaksu. Bet, ja vien zini, ka aizdevumu noteiktajā laikā un apmērā spēsi atmaksāt, tas ir ērtākais veids, kā saņemt naudu, piemēram, jauna sadzīves tehnikas iegādei.

Citi kredītu veidi

Internetā ir arī citas aizņemšanās iespējas, piemēram:

  • SMS kredīti – tie pieejami sākot ar otro aizņemšanās reizi, kad kredītņēmējam jau ir izveidots lietotāja profils pie konkrētā aizdevēja. Aizdevumu var noformēt ar vienas īsziņas palīdzību;
  • Kredītlīnija – salīdzinoši jauns piedāvājums, taču guvis milzu popularitāti. Tā būtībā ir kā virtuāla kredītkarte, no kuras var izņemt naudu iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros;
  • Kredīti pret ķīlu – iespēja saņemt liela apmēra aizdevumu, to galvojot ar īpašumu, piemēram, automašīnu;
  • Auto līzings – internetā ir iespējams noformēt arī kredītu, kas palīdzēs nopirkt sapņu auto.
Kā atrast drošu kredītu Tavām vajadzībām?

Vispirms svarīgi izvērtēt, kāda apmēra aizdevums nepieciešams. Tāpat svarīgi arī salīdzināt vairākus piedāvājumus, pievēršot uzmanību tādiem faktoriem kā pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš, procentu likme, kredīta piešķiršanas laiks un citiem.

Tāpat pirms kredīta noformēšanas būtiski:
  • Izlasīt visus līguma noteikumus;
  • Pārliecināties, ka konkrētajam aizdevējam ir derīga licence ātro kredītu izsniegšanai;
  • Iepazīties ar citu kredītņēmēju atsauksmēm

Ja esi drošs par savu izvēli, atliek pieteikties kredītam. Kredīta noformēšanas process un saņemšanas kārtība atkarīga no izvēlētā aizdevuma veida un kredītdevēja.

Aizņemies pārdomāti, rūpīgi izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.