Kur aizņemties zobārstam?

NaudaJums sāp zobs? Jums ir neizturamas zobu sāpes? Jums ir ļoti neizturamas zobu sāpes? Visos minētajos gadījumos – jāapmeklē zobārsts. Tas prasa naudas līdzekļus un tie nebūs no tiem mazākajiem, jo zobārsti ir dārgi. Tas nozīmē, ka zobārsta apmeklējumam vajag naudu. Ja nav naudas, tad naudu var aizņemties. Labākais, lētākais un drošākais risinājums ir draugi, radi un tuvinieki. Ja šāda iesperēja nepastāv, tad atliek bankas un nebanku aizdevēji.

Atkarībā no naudas summas, kas nepieciešama ārstēšanai, var apdomāt dažādus variantus. Viens variants ir – noformēt overdraftu no sava konta. Tas nozīmē, ka banka sniedz noteiktu summu, kuru konta īpašnieks drīkst pārtērēt mēneša laikā, bet, piemēram, pirmajā mēneša datumā aizņēmums overdrafta apjomā un iztērētie procenti automātiski tiek atrēķināti no kontā esošās naudas. Tam nepieciešamas regulāras iemaksas kontā, piemēram, alga, pensija vai, ja konta pārvaldītājam pieder nekustamais īpašums, īres maksājumi. Pirmajā zobārsta apmeklējuma reizē ar to vajadzētu pietikt. Vēlāk bankā varētu interesēties par patēriņa kredītu. Vēl viens variants ir ātrie kreditētāji. Ir daudzi kredītdevēji, kuri piedāvā summu pat līdz trim mēnešiem bez kredīta komisijas maksas un procentu likmēm. Arī nebanku kredītdevēji pamatā pieprasa apstiprinājumu, ka klients saņem regulārus maksājumus algas kontā vai arī tiek veiktas periodiski precīzas iemaksas VSAA kontā.

Lai izšķirtos par labu kredītam, ir perfekti jāapzinās savs finansiālais stāvoklis. Aizdevēji parasti iesaka, lai kredīta summa nepārsniegtu 30-40% no klienta mēneša ienākumiem. Taču vispirmām kārtām katram pašam jābūt sava budžeta plānotājam, jo vienīgā persona, kam jāatmaksā kredīts, ir kredīta ņēmējs. Veiksmīgas kredīta atmaksas arī cels patērētāja uzticamību bankā vai pie nebanku aizdevēja, līdz ar to vēlāk kredīta līgumā iespējams saņemt izdevīgākus noteikumus, tādus kā zemākas procentu likmes vai garākus atmaksas termiņus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.