Pieprasījuma virzīta finanšu darbības joma

SMS kredīts

Brīvo tirgu raksturo piedāvājuma un pieprasījuma mijiedarbība, ko ļoti labi var novērot saistībā ar SMS kredītu izvēles dinamiku. Tā kā strauji attīstās modernās tehnoloģijas, to popularitāte un pieejamība lielākajai daļai sabiedrības vistiešākajā mērā ir ietekmējusi aizdevumu pieprasījuma un piedāvājuma apjomus. Reaģējot uz faktu, ka vairums (pēc SKDS datiem par viedtālruņu daudzumu vienam ģimenes loceklim, Latvijā vidēji ir 1,4 ierīces uz cilvēku) izmanto mobilos tālruņus, pakalpojuma “SMS kredīts” izsniegšana, tikai nosūtot īsziņu, bija laika jautājums.

SMS kredīts ir zināma klasisko aizdevumu alternatīva

Saskaņā ar aktuālo pētījumu centra SKDS pētījumu par biežāk izmantotajiem nebanku kredītdevēju izsniegto aizdevumu veidiem, viens no pieprasītākajiem aizdevumiem ir SMS kredīts. Sabiedrības interese par šo specifisko aizdevumu veidu ir pamatota, jo atšķirībā no klasiskā ātrā aizdevuma, SMS kredīts ir tā moderna alternatīva, jo, lai tam atkārtoti pieteiktos, nav nepieciešams izmantot datoru ar interneta pieslēgumu – atliek tikai nosūtīt īsziņu, norādot nepieciešamo informāciju.

Saskaņā ar TNS Latvija aptaujas rezultātiem par kredītņēmēju paradumiem, būtiskākais iemesls, kādēļ SMS kredīti nav izteikti pieprasīti senioru vidū, tiek skaidrots ar prasmju trūkumu lietot modernās tehnoloģijas.

SMS kredīts ir finanšu pakalpojums Tavai ērtībai

Aplams nebūs apgalvojums, ka SMS kredīts ir pieejams salīdzinoši ātri un vienkārši, taču pirms tā izmantošanas jāpārliecinās, vai tieši šis finanšu pakalpojums ir Tavai situācijai atbilstošākais.

Vai SMS kredīti ir ikvienam zināms naudas iegūšanas veids?

Mūsdienās aizņemties finanšu līdzekļus nav sarežģīti – tos piedāvā gan bankas, gan dažādi ārpus banku sektora esoši uzņēmumi, taču pirms konkrēta pakalpojuma izvēles nepieciešams detalizēti iepazīties ar aizdevumu un kredītu veidiem. Vieni no populārākajiem finanšu pakalpojumiem šobrīd ir SMS kredīti.

Kādās situācijās var noderēt SMS kredīti?

Finanses ir aspekts, kas ietekmē visu mūsu dzīvi. Bez tām mēs nevaram iegādāties dažādas preces un norēķināties par pakalpojumiem – būtībā mēs nevaram izdzīvot. Taču mūsdienu straujais dzīves ritms ievieš savas korekcijas un ne vienmēr pietiek ar tiem līdzekļiem, kas tajā brīdī ir mūsu rīcībā, tādēļ mēdzam aizņemties. Šobrīd ļoti iecienīti ir SMS kredīti, kas var palīdzēt steidzamā situācijā, piemēram, ja radušies neplānoti izdevumi, bet līdz algas dienai nedaudz jāgaida.

Izmantojām informāciju no:
  1. http://www.skds.lv/
  2. http://www.zuz.lv/
  3. http://www.tns.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.