Populārākie Latvijas torrenti

Internets mums ir sniedzis ļoti daudz dažādu iespēju kā saņemt pakalpojumus, iepirkties, iegūt informāciju un daudz cita. Viena no lietām ko ir atnesis internets ir torenti. Torenti ir iespēja mainīties, dalīties ar dažādiem failiem interneta lietotāju vidū. Ne vienmēr tas ir legāli, jo tiek pārkāptas autortiesības un notiek līdzīgi pārkāpumi, bet kopumā, šī sistēma ir ļoti populāra visā pasaulē.

Arī Latvijā ir ļoti populāri un ir vairāki portāli kas piedāvā tos lejupielādēt. Daži no populārākajiem torrentu trackeriem Latvijā ir:

  • Inperil
  • Fano
  • File base

Šie ir daži no lielākajiem un populārākajiem Latvijas torrentu portāliem. Tas gan nenozīmē ka tie ir plašāk izmantotie saiti, jo caur internetu mums ir pieejami arī pasaules lielākie torrentu saiti, kas ļauj piekļūt ļoti lielam failu daudzumam pēc iespējas ātrāk un ērtāk.

Laikam ejot šie portāli aizveras, tie mainās un rodas gan jauni gan jau aizgājušie atgriežas. Daļēji, tas notiek dēļ varas pārstāvju cīņas ar nelikumīgo failu apmaiņu, kas liek daudziem torentu portāliem pārtraukt darbību. Arī Latvijā šādas lietas ir notikušas, jo cīņa par autoru tiesībām uz samaksu par viņu darbu ir nerimstoša.

Torretni ir ļoti populāri tieši tāpēc, ka piedāvā iespējas saņemt visdažādākos failus īsā laikā. Šis laiks gan ir tieši atkarīgs no torrentu saites popularitātes, jo failu lejupielādes ātrums ir atkarīgs no tā, cik daudzi ar šo failu dalās. Ja neviens šo failu nedala, tad arī tā lejupielādēšana nebūs iespējama. Šī iemesla pēc, Latvijā ir mazāk lielu torrentu portālu, jo lietotāju skaits nav pietiekošs, lai nodrošinātu pietiekošu datu plūsmu visu torrentu apkalpošanai. Tajā pašā laikā, tie kas darbojas, to dara pietiekoši veiksmīgi, lai spētu uzturēt savu darbību gana ilgi un veiksmīgi.

Atrast torrentus nav grūti un valstij kurā atrodamies nav īpašas nozīmes, jo internets mums paver ceļu uz visu pasauli. Mums atliek tikai doties pretim šai pasaulei un izmantot dotās iespējas.

1 thought on “Populārākie Latvijas torrenti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.