QuantRip torrentu trakeris

QuantRip.net ir Latviešu bittorrent trakeris. QuantRip ir pirmais vai viens no pirmajiem torrentu trakeriem, kurš piedāvā filmas, multfilmas, seriālus, dokumentālās filmas, seriālus un citus failus Latviešu valodā. Šeit ir pieejami tiešām unikāli torrenti – Latviešu un Latviešu valodā, kādi nav atrodami citos trakeros.

Katram trakera lietotājam ir iespēja atbalstīt Quantrip. To var izdarīt ziedojot naudu, kādā no piedāvātajiem veidiem. Tas palīdz segt trakera uzturēšanas izmaksas. Kā paldies par ziedojumu, lietotājs saņemt dažādus labumus. Viens no tādiem ir attiecības uzlabošana Quantrip trakerī. Attiecība (Ratio) ir svarīga šādos bittorent trakeros, jo ar sliktu attiecību, var tikt liegta turpmāka izmantošana. Tas nozīmē tikai vienu – bans!

Kas atrodams QuantRip torrentu trakerī

Populārākās Quantrip sadaļas – filmas Latviešu valodā, Latviešu filmas, multfilmas Latviešu valodā, Latviešu multfilmas, dokumentālās filmas Latviešu valodā un TV seriālus tikai latviešu valodā un ar latviešu subtitriem.

QuantRip Latviešu valodā veidotu trakeri ar unikāliem failiem iespējams vaidot arī tā lietotājiem, piedāvājot saturu latviešu valodā un/vai latviešu subtitriem.

Reģistrācija QuantRip torrentu trakerī ar vai bez ielūgumiem

QuantRip kā jau visi citi torrentu trakeri ir privāts torrentu trakeris, kura lietotšana pieejama un iespējama tikai reģistrētiem lietotājiem. Latvijā un pasaulē ir pieejami arī torrentu trakeri bez reģistrācijas, bet jautājums kur paliek kvalitāte, ja netiek veikta reģistrācija. Reģistrācija nodrošina atbildību pār savu lietotāja kontu. Tas nozīmē, ka Quantrip veidotājiem ir svarīga kvalitāte, kā rezultātā ir nepieciešams reģistrēties.

Raksta tapšanas brīdī, šajā trakerī bija iespējams reģistrēties bez ielūgumiem. Atvērta reģistrācija. Tas nenozīmē, ka tas tā varētu būt visu laiku, jo pie noteikta lietotāja skaita – tā varētu tik aizvērta un būtu iespējama tikai ar ielūgumiem. Tas varētu apgrūtināt jaunu lietotāju iekļūšanu trakerī. Nekavējies un reģistrējies jau tagad, ja Quantrip Tev liekas interesants resurss.

Kas ir Quantrip

Trakerī minēts, ka neviens no failiem neatrodas uz servera. Tātad filmas Latviešu valodā, Latviešu filmas, multfilmas Latviešu valodā, Latviešu multfilmas, dokumentālās filmas un viss pārējais neatrodas uz quantrip serveriem. Quantrip īpašnieki neuzņemas atbildību par failiem un pārējo, kas notiek trakerī. Lietotāji paši ir atbildīgi par savām darbībām, ko viņi veic lietojot Quantrip bittorent trakeri. Šis trakeris darbojas kā vidutājs starp lietotājiem kuri vēlas dalīties materiālos. Tā ir izplatīta atruna visos bittorent trakeros, lai pasargātu sevi pret autortiesību pārkāpumiem, ja tādus izdara lietotājs. Tā pa lielam ir pareiza atruna, jo neviens portāls nevar izsekot līdzi visām savu lietotāju darbībām.