Uzvara

Uzvara loterijā ir kaut kas, par ko daudzi cilvēki sapņo, bet ļoti maz pieredz. Neiet runa par nelieliem laimestiem šur un tur, bet gan par lielo džekpota laimestu vienā no populārākajām loterijām, piemēram, Powerball, Euromillions vai Eurojackpot. Šajās dienās tas ir kļuvis skaidrs, ka, jo vairāk un vairāk cilvēku sāk spēlēt loterijas internetā, ir patiesi vērts iegādāties dažas biļetes lielākām izlozēm, jo īpaši, ja Džekpots nav ticis laimēts iepriekšējā izlozē. Protams, izredzes uzvarēt lielo Džekpota balvu ir mikroskopiskas, tomēr, daudzus piesaista tieši cerība un sapņi par to, ko varēs paveikt ar lielo laimestu. Tas viss ir par ļoti zemu cenu – dažas loterijas biļetes maksā tikai dažus eiro.

Es nebiju ieinteresēts piedalīties loterijās, pirms tas kļuva iespējams iegādāties loterijas biļetes internetā. Kāpēc? Pirms tam es varēju piedalīties tikai tajās loterijās, kas bija pieejamas Latvijā. Tas likās mazliet ierobežojoši, jo lielākā daļa lielo Džekpota laimestu bija pieejam citu valstu izlozēs. Protams, mūsu pašu loterijās bija diezgan labs balvu piedāvājums, bet iespējamie nebija salīdzināmi ar citām lielākām starptautiskajām loterijām.

Pērkot loterijas biļetes manā dzimtajā pilsētā, es parasti stāvēju rindā pārtikas preču veikalā un pirku loterijas biļeti pie letes. Loterijas biļete pati bija papīra gabals, ko var viegli pazaudēt, ja tas izkrita no Jūsu kabatas braucot ar autobusu uz mājām! Ne jau, ka tas notika ļoti bieži, tomēr tā dažreiz varētu likties kā bezjēdzīga papīra lapiņa, ko var viegli aizmirst kaut kur un pazaudēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.