Vivus.lv aizdevējs

VivusPieteikšanās ātrajiem kredītiem ir ļoti ātra un vienkārša. Cilvēki, kuri vēlas izmantot šo kredītu piedāvātās iespējas, var aizpildīt vienkāršu pieteikuma veidlapu internetā. Tajā aizņēmējam ir jāievada sava personīgā informācija, piemēram, ienākumu lielums, dati un bankas konta rekvizīti. Pēc pieteikuma aizpildīšanas un iesniegšanas aizņēmējs uzreiz uzzina, vai viņa pieteikums ir apstiprināts.

2015. gada SKDS veiktā pētījuma par nebanku kredītdevēju nozari dati liecina, ka Vivus.lv ir izvēle Nr. 1 starp ilgtermiņa nebanku aizdevējiem Latvijā. Tas liecina par to, ka Vivus.lv ir uzticams un uz klientu vērsts kredīta devējs. Vivus.lv piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītus. Vivus.lv ir viens no populārākajiem ātro kredītu devējiem Latvijā, kas savu darbību uzsāka 2009.gadā. Šobrīd Vivus.lv pakalpojumus izmanto jau vairāk kā 200 000 klientu visā Latvijā un tie, kuri nevaino aizdevējus savās problēmās – ir vairāk kā apmierināti ar šo aizdevēju.

Dzīve nav viegla. Ikdienas, Jums nākas saskarties ar dažādām problēmām un sarežģījumiem. Šie izaicinājumi nerada nekādas problēmas tiem, kam ir pietiekami daudz līdzekļu, lai tās risinātu, bet kā ar tiem, kam nav pietiekami daudz līdzekļu līdz nākamajai algas dienai? Finanšu sarežģījumi un negaidīti izdevumi rodas laiku pa laikam, un mēģina sagraut Jūsu personīgo dzīvi un mēneša budžetu. Ir gandrīz neiespējami risināt finanšu problēmas, nebojājot mēneša budžetu. Šādos apstākļos, ātrie kredīti var sniegt Jums labāku iespēju ar konkurētspējīgu procentu likmi. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no EUR 50 līdz 1500 uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem, kurus var ļoti ātri noformēt un saņemt naudu tikai 10 minūtēs. Vivus.lv klientiem ir pieejamas plašas aizdevumu atmaksas iespējas: var atmaksāt gan internetā, gan jebkurā pasaules bankā, gan vairākās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Lai saņemtu aizdevumu, klientam ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.

Labākais šī finansējuma aspekts ir tas, ka indivīds var ātri iegūt naudu stundas laikā pēc pieteikšanās. Ja Jūsu finanšu prasības ir nelielas, nekas nevar pārspēt šo finanšu atbalstu. Aizņēmēji var izmantot iegūto naudu daudziem mērķiem, piemēram, medicīnas rēķiniem, slimnīcas izdevumiem, kredītkaršu maksājumiem, parādu konsolidācijai, pārtikas preču rēķinam un daudz kam citam.

Reģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek internetā. Tas ļauj klientiem ietaupīt savu laiku un naudu ceļam, dodoties uz kredītiestādes filiāli, kā arī saņemt naudu neticami ātri. Papildus katram klientam tiek izveidots unikāls profils, kas ļauj ļoti viegli apskatīt informāciju par aktuālajiem rēķiniem, aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem un citiem jaunumiem, īpašiem piedāvājumiem un atlaidēm.

Tūlītējas finanšu vajadzības var piemeklēt ikvienu jebkurā laikā un jebkurā vietā. Ir gandrīz neiespējami uzreiz atrisināt negaidītus finanšu jautājumus, īpaši, ja tie rodas mēneša vidū. Šī situācija var radīt stresu, spriedzi un finanšu nestabilitāti. Šādos apstākļos ikviens var pieteikties Vivus.lv aizdevumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.