Vivus.lv ātrais kredīts

Vivus.lv ir ātro kredītu aizdevējs, kas piedāvā aizņemties no 50 līdz 1500 EUR, atmaksājot naudu no 1 līdz 24 mēnešiem. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā izdevīgu, ātru un drošu aizņemšanos. Kompānija akcentē savas izdevīgās procentu likmes, ātro aizdevuma izsniegšanu – vien 10 minūšu laikā, un klienta personas datu un saistību informācijas konfidencialitāti, kas tiek izmantota tikai aizdevumu piešķiršanai. Katram klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits, izskatot viņa atbilstību Vivus.lv kritērijiem. Vivus.lv ir pazīstams kā ērtākais aizdevums Latvijā.

Pirms aizdevuma pieteikšanas kompānija uzsver, ka katram klientam būtu jāizvērtē sava nepieciešamība pēc aizdevuma, spēja to atmaksāt laikus un jāizanalizē sava personīgā finansiālā situācija.

Saņemt ātro kredītu var jebkurš 20 līdz 75 gadus vecs Latvijas Republikas pilsonis, kuram ir stabili un regulāri ikmēneša ienākumi, nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Sliktu kredīta vēsturi klients nevar apiet – attiecīgā situācijā Vivus.lv neizsniedz aizdevumu, jo tiek pārkāptas kompānijas prasības. Tāpat viens cilvēks var noformēt tikai 1 kredīta aizdevumu, taču klientam ir iespēja palielināt sava aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros.

Lai saņemtu ātro kredītu, klientam ir jāreģistrējas Vivus.lv mājaslapā un jānoformē savs aizdevums – jāizvēlas summa un termiņš. Tad klientam savs profils ir jāapstiprina, pārskaitot 1 eiro centu uz Vivus kontu, lai droši ļautu kompānijai uzzināt sava konta numuru. Pēc individuāla online profila izveides katrs aizņēmējs var iepazīties ar aizdevuma nosacījumiem, līguma noteikumiem, saņemt informāciju par aktuālajiem rēķiniem, kā arī uzzināt jaunākos piedāvājumus un atlaides.  Pēdējais solis ir naudas saņemšana, kas notiek dažu minūšu laikā pēc aizdevuma pieteikuma izvērtēšanas. Vivus saviem klientiem paziņo par aizdevuma piešķiršanu, sūtot īsziņu ar apstiprinājumu, tad uz klienta bankas kontu nekavējoties tiek pārskaitīts naudas aizdevums. Pārskaitījuma ātrums atkarīgs no klienta bankas – Swedbank, Citadele bankas, Nordea bankas, DNB bankas un Norvik bankas kontu īpašnieki naudu kontā saņem 10 minūšu laikā, bet citu banku īpašniekiem process var aizņemt līdz pat 3 dienām. Pieteikšanās aizdevumam ir iespējama jebkurā diennakts laikā, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti katru dienu no plkst. 7.00 līdz 23.00.

Ikmēneša maksājumus var veikt internetbankā vai jebkuras bankas filiālē. Vēl to var darīt Latvijas Pasta nodaļās, kā arī Narvesen kioskos, uzrādot Vivus.lv  izdrukāto rēķinu. Pastāv divas iespējas, kā atmaksāt naudas aizdevumu. Viens no variantiem ir naudas atmaksāšanā termiņa beigās vai priekšlaicīgi. Katru mēnesi laikus veicot maksājumus, termiņa beigās visa naudas summa tiek atmaksāta, bet, lai atmaksātu visu aizdevumu ātrāk, klientam savā profilā jānoskaidro atlikusī summa, tā jāpārskaita, tādā veidā slēdzot aizdevumu. Otra opcija ir aizdevuma termiņa pagarināšana, ja radušies apstākļi, kas apgrūtina atmaksas procesu laicīgi. Pagarināšanu var veikt uz papildus 30 dienām, iemaksājot atbilstošu maksu par šo pakalpojumu.

Vivus.lv piedāvā ērtu aizdevuma pieteikšanu un saņemšanu – process ir ātrs, to var veikt, neizejot no mājām, nav nepieciešami lieki dokumenti un komplicētas darbības. Klientiem ir iespēja konsultēties, zvanot uz klientu apkalpošanas līniju, pagarināt atmaksu, saņemt izdevīgas procentu likmes. Katrs klients var kontrolēt aizdevuma gaitu, redzēt savā profilā rēķinus, aizdevuma grafiku, līguma noteikumus. Vivus.lv uzsver savu pakalpojumu uzticamību un drošību, piedāvā katram klientam plašas aizdevuma saņemšanas un atgriešanas iespējas, īpašas akcijas, atlaides un piedāvājumus. Vivus.lv diversitāte un elastība, kā arī kompānijas atklātā valoda, vēlme veidot ilgtermiņa attiecības, darba kvalitāte un darbošanās klientu interesēs piesaista arvien vairāk klientu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.